• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stopy

Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Pracuje w miejscu, gdzie również kobiety noszą obuwie ochronne i firmowe spodnie robocze, ale te, w wersji damskiej mają krótsze nogawki. Codziennie oglądam jakie szczególnie młode dziewczyny noszą skarpetki. Widzę że jest moda na kolorowe, dość wysokie soxy, ale trafiają się też klasyczne stopki. Wiem, że buty robocze i delikatne kobiece stópki nie koniecznie idą w parze, ale o dziwo, często drobne kostki stóp, widoczne w krótszych spodniach wyglądają całkiem pociągająco, nawet w połączeniu z buciorami.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
FeetLoverForLife Kiedyś dałem klip muzyczny ks. Czartoryskiej pt " A ty śpij", chyba. Końcowa scena to ona w wojskowym szynelu - bosa i chyba naga, pomijam przesłanie. ale mógłbys rzucić ślepkiem;) pomyliłem tytuł aleto do Osieckiej
 
Mężczyzna

kamko11

Cichy Podglądacz
Ja lubię bose stopy, sam też bardzo chętnie chodzę na bosaka ale na pewno żadnym fetyszystą nie jestem, daleko mi do zachwycania się czy lizania stóp
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry