• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sperma na stopy swojej kobiety

Kobieta

dessi1979

Erotoman
Rozbieżność rozbieżnością ale może wypowiesz się na ten temat... może wtedy popłynie :)

Ja lubię, choć nie mam jakiegoś ostrego fetyszu
Wytrysk na stopy partnerki jakoś nigdy nie przyszedł mi do głowy ... Może ze względu na trudności techniczne z tym związane 🤔😂
Co do masażu pobudzającego, pieszczot, czy łaskotek (jako element dominacji) nie jestem zakręcona w tym temacie, ale nie pomijam tej części ciała, jak i żadnej innej. Strefą erogenną może stać się każdy centymetr skóry, czy też śluzówki, pod warunkiem, że druga strona nie wykazuje szczególnej awersji do którejś z praktyk.
Masaż relaksacyjny stóp bywa dobrym elementem gry wstępnej.
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Ostatnio siedziałem nago na łóżku, a moja luba położyła się obok w taki sposób, że stopy położyła na wysokości mojego małego. Tak mnie zaczęła nimi stymulować, ocierać, że momentalnie stanął. Skończyło się na ostrym rżnięciu.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Mnie to mega kręci, tym bardziej, że moja panna (40+) ma bardzo zadbane stopy, większość życia w adidasach i nie ma mowy o jakimś zrogowaciałym naskórku, haluksach czy innych nieapetycznych rzeczach. Odrobina oliwki na stópki pięknie to się kończy 🙃
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry