• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Stopy

Mężczyzna

Michal29

Cichy Podglądacz
Mam pytanko bo nie wiem czy tylko ja tak mam że podniecają mnie kobiece stopy . Mam na tym punkcie bzika ale żonę widzę że to nie kręci.
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Ja kocham stopy <3 Najbardziej męskie. Takie duże i zadbane
mój wpis w innym temacie:
A ja mam jeszcze coś, otóż chciałbym poznać kobietę, która też ma fetysz stóp, tylko że męskich. Sam będąc fetyszystą, nie raz zastanawiałem się, jakby to było, gdyby ktoś zajął się moimi stopami. Nie uważam ich w żadnym stopniu za seksowne, ale to raczej nic dziwnego. Pytanie, czy chociaż sir David Attenborough spotkał kiedyś taki gatunek kobiety...?
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
"A ja mam jeszcze coś, otóż chciałbym poznać kobietę, która też ma fetysz stóp, tylko że męskich. Sam będąc fetyszystą, nie raz zastanawiałem się, jakby to było, gdyby ktoś zajął się moimi stopami. Nie uważam ich w żadnym stopniu za seksowne, ale to raczej nic dziwnego"
Pisałem o tym dzisiaj...
 
Mężczyzna

MARSIM

Cichy Podglądacz
A takie pytanie kręca was tylko gołe stopy czy może być w cos ubrana? Ja lubie w zasadzie wszystkie, ale jak ma byc ubrana w skarpetki to muszą być takie obcisle nie zwisające, rajtuzki czy pończochy oczywiście też sa zajebiste. Lubie kształt stóp.
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Ja kocham i bose i w rajstopach, pończochach, skarpetkach - stopkach, czy kolanówkach, doesn't matter. Ważne jedynie, aby były zadbane, nie jakoś pedantycznie - chociaż w podstawowym stopniu.
 
Kobieta

Kofeinka

Cichy Podglądacz
mój wpis w innym temacie:
A ja mam jeszcze coś, otóż chciałbym poznać kobietę, która też ma fetysz stóp, tylko że męskich. Sam będąc fetyszystą, nie raz zastanawiałem się, jakby to było, gdyby ktoś zajął się moimi stopami. Nie uważam ich w żadnym stopniu za seksowne, ale to raczej nic dziwnego. Pytanie, czy chociaż sir David Attenborough spotkał kiedyś taki gatunek kobiety...?
Przed chwilą właśnie na to trafiłam hahah Dosyć często na siebie wpadamy pod postami. Wracając do tematu- bardzo chętnie bym się zajęła Twoimi stópkami^^
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry