• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

soft cuckold

Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz
Jutro mamy dzień wolny od pracy ona i ja więc noc może być nie przespana przynaj mniej w moim przypadku . A już mi pisała że mam chatę posprzątać a ona uwielbia to sprawdzać i zawsze jest coś źle nie że bym narzekał po prostu ja zawsze coś przeocze . Korek w tyłku mam na skalę tylko trochę mniejszy niż tamten i jak ponicwraca z pracy wzywa mnie po zakupy albo po torebkę i tym podobne . Już jej napisałem że zrobiłem coś bez jej zgody i czekam .
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Jutro mamy dzień wolny od pracy ona i ja więc noc może być nie przespana przynaj mniej w moim przypadku . A już mi pisała że mam chatę posprzątać a ona uwielbia to sprawdzać i zawsze jest coś źle nie że bym narzekał po prostu ja zawsze coś przeocze . Korek w tyłku mam na skalę tylko trochę mniejszy niż tamten i jak ponicwraca z pracy wzywa mnie po zakupy albo po torebkę i tym podobne . Już jej napisałem że zrobiłem coś bez jej zgody i czekam .
Kurcze, jak by coś nie tego, to sie nie znamy;):LOL:
 
Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz
Witam ponownie mam teraz z rana troszkę czasu gdy moja pani śpi więc mogę napisać co działo się wczoraj. A więc moja pani wróciła po pracy oczywiście zmęczona ja w przedpokoju na kolanach tak jak kazała czekałem na nią następnie ściągnęły mnie buciki a ona powiedziała że mam założyć między nogi rozpórkę taką żeby szeroko trzymać je, a następnie wyjść na zewnątrz i posprzątać w środku jej samochód mamy domek wolnostojący z dużym ogrodzeniem więc często mnie wykorzystuje do czynności na zewnątrz wspomnę jednak że wczoraj o godzinie 19:30 czy tam 20:00 na dworze była straszna wichura a pani powiedziała że po to mi ta rozpórka że nie mogę wchodzić do środka samochodu mam wszystko robić z nogami na zewnątrz chciałem odkurzać jakieś ścierki i pobiegłem Pani powiedziała że w tym czasie odpocznie sprzątając pani włączyła mi korek w tyłku żeby wibrował i powiedziała że jak przestanie wibrować to znaczy że wzywa mnie do siebie odpowiedziałem oczywiście a nie wymyśliła sobie jeszcze taką zabawę że co chwilę trzymając kluczyki w domu patrząc na mnie przez okno otwierała bagażnik ja musiałem odrywać się od sprzątania non stop latać do bagażnika i go zamykać Pani powiedziała że jak będę to robił za późno to będzie liczyła mi karne sekundy. Po posprzątaniu samochodu wróciłem do domu na kolanach i pani powiedziała no to teraz pochwal się co żeś zrobił bez mojej zgody powiedziałem o tym co tutaj napisałem wczoraj pani mówi o ja nawet mam konto na tym portalu kazała mi się rozebrać i powiedziała idziemy pod prysznic na razie nie będę tego czytała . Założyła mi jeszcze na szyję taką obrożę której przypina się ręce żeby było blisko żeby były blisko ciała szyi i kazała tak na kolanach wejść pod prysznic i położyć się często to robiła więc wiedziałem jak się mam zachować położyłem się a pani zaczęła się myć kazała sobie umyć stopy oczywiście to zrobiłem wkładając mi jedną do ust standardowe mycie mojej pani następnie powiedziała że chce jej się siusiu kazała mi się obrócić twarzą do niej i zrobiła na mnie siusiu następnie ja musiałem jak zwykle wylizać całą cipkę żeby była czysta nie było w tym nic nadzwyczajnego często tak robimy po umyciu wytarłem panią w miarę możliwości bo miałem ręce przecież przywiązane prawie praktycznie do szyi i pani powiedziała że teraz może przeczytać co napisałem na forum usiadła na hokerze dała nogi do góry i kazała mi na kolanach lizać swój tyłeczek uwielbiałem to robić więc nie narzekałem lizałem a ona sobie grzecznie czytała przez jakieś pół godziny. Następnie kazała mi przestać i powiedziała skąd taki pomysł żebym napisał coś takiego odpowiedziałem że chciałem się pochwalić jaką mam cudowną żonę ona mi powiedziała że musimy się dzisiaj postarać żebym miał co napisać na tym forum następnego dnia czyli dzisiaj i powiedziała że za wolno zamykają bagażnik o 23 sekundy i mam tyle dostać pasów wzięła pasek skórzany i na goły tyłek wymierzyła mi karę.diag dalsze później napisze. Bo moja pani właśnie wstała.
 
Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz
Dobra teraz mogę pani się tylko wysilała i poszła spać . Napisze co było dalej . Jak już wspomniałem miałem założona rozpurke na nogi i ręce przywiązane do szyji. Pani usiadła wygodnie na kanapie włączyła tv i kazała mi sprzątać podłogę na kolanach tak związany nie jest łatwo się nawet poruszać a podłoga całą w kafelkach a ja mam wysprzątać każdy kąt. Wieleń szmatę jakąś miskę nalałem wody i to już mi zajęło jakieś 30 min. Musiałem szmatkę wykręcać przy samej buzi i tak samo jak wycierałem podłogę a pani obserwowała i co jakiś czas mnie wzywała kazała się wypiąć i wyciągała mi korek i wkładała mi go jeszcze raz i do sprzątania. Robiłem to do 1 w nocy a pani mówi że jej się przysnęło i nie pamięta co było w filmie który oglądała i że bym jej opowiedział . A ja nie miałem pojęcia co to za film . A pani mówi że jeszcze mi mało to do roboty ściągnęła mi pas cnoty i kazała zwalić konia ale nie miałem jak bo miałem ręce przy szyji . Ona mówi że wszystko musi robić za mnie i zaczęła mi walić konia i po paru chwilach było po wszystkim . I mówi mi to teraz to z podłogi posprzątaj językiem , zrobiłem to w 1 minutę . No mówi to teraz idziemy spać mówi ty tu czekaj jak cię zawołam do sypialni . Czekałem jakieś 15 min jak korek zawirował to poszedłem do sypialni a pani wibratorem robiła sobie dobrze i jak skończyła ściągnęła mi ten uprząż z szyji i rąk i kazała się wylizać do czysta . Zrobiłem to a następnie ukazała mi się położyć na ziemi przy łóżku na przuchu i do rozpórki przywiązała znurek i powiesiła mi nogi do góry tok że do tyłka widziałem a reszta ciała leżała i mówi że mogę to odpiąć jak korek analny mnie obudzi . Zawsze ustawia korek na 5 rano żeby wibrował jak budzik i powiedziała dobranoc i tak dzisiaj spałem z jajami w powietrzu . O 5 wstałem mogę wtedy po cichu się załatwić i umyć . Teraz moja pani jeszcze śpi.
 
Mężczyzna

sandal

Cichy Podglądacz
Witam ponownie nie wiem czy ktoś z was to czyta ale żonie się spodobało że opisuje swój każdy dzień i kazała mi pisać na tym forum co robiła ze mną każdego wieczoru więc nie mam innego wyjścia jak do was napisać myślę że w następnym tygodniu założę tutaj swoje osobne forum. Wczoraj wróciłem z pracy około godziny 16:00 a moja żona miała skończyć około godziny 17:00 zostawiła mi kartkę co mam zrobić w domu no i trochę tego było więc myślałem że raczej nie mam szans wszystkiego zdążyć ale postanowiłem się nie poddawać więc zrobiłem pierw czynności które muszę robić codziennie więc wymieniłem korek w tyłku żeby ten który miałem aktualnie się naładował następnie wziąłem się za zakładanie poprzeczki na nogi którą mam prawie co wieczór a moich nogach trudno to bardzo chodzenie ale mojej pani się to bardzo podoba jak to stwierdziła przecież nigdzie się nie śpieszysz. Było już 15 po 16:00 więc wziąłem się za robienie obiadów ani bardzo chciała żebym zrobił leczo zrobiłem nastawiłem leczo w termomiksie i wziąłem się za inne czynności tak jak sprzątanie toalety jednej i drugiej bo mamy je dwie a zwłaszcza kibelka wyczyściłem kibelek bardzo dokładnie jeden i drugi w międzyczasie sprawdzając to leczo z góry wiedziałem że nie da się zrobić obiadu 45 minut zwłaszcza żeby był smaczny ale starałem się po wyczyszczeniu toalet wziąłem się za składanie prania oczywiście pranie musi być wyprasowane dokładnie złożone i wszystko poukładane na swoim miejscu reszty rzecz nie zdążyłem zrobić gdyż przyjechała już moja pani obiad był nieskończony jedyne co zdążyłem to wyczyścić te toalety trudno powiedziałem będę musiał ponieść tego wszystkiego konsekwencje przecież mogłem coś wymyślić żeby zrobić to albo rano albo kiedy indziej jakbym zrobił to wcześniej to nie musiałbym teraz. Gdy pani wchodzi do domu ja zawsze czekam w przedpokoju na gos poprzeczka między nogami z głową przy podłodze i czekam na jej polecenie oczywiście następnie ściąga w niej buty kurtkę i co tylko zechce i znowu ląduje na kolana pani weszła do kuchni i mówi o pachnie obiadkiem nie wiedziała jeszcze wtedy że obiad jest nieskończony jak to zobaczyła powiedziała dobrze kochanie ja to już skończę tego to leczo a ty w tym czasie a ty w tym czasie wyjdź na zewnątrz wejdź do garażu który jest nieogrzewany i na kolanach poczeka aż cię zawołam zrobiłem jak kazała nie protestując siedziałem tam około pół godziny strasznie zmarzłem wróciłem do domu Pani powiedziała że mam przynieść skórzany pas którego zawsze używa żeby miał karać niezwłocznie poszedłem po pas przyniosłem go w zębach i czekałem na wymierzenika a pani powiedziała kiedy na razie nie będzie musimy przyjść zjeść obiad i nałożyła mi tego lecza do miski dla psa bardzo często takie więc nie zdziwiło mnie to a do drugiej miski nalała wody bo ja nie mogę pić nic innego jak wolno oczywiście powiedziała że jest bardzo ciepło no i że troszeczkę mi musi schłodzić tą wodę i włożyła mi do niej cztery kostki lodu które były zrobione z mojej spermy później powiedziała mi że mam zabrać swoje miski pójść do toalety zamknąć klapę i zjeść obiad na kiblu który tak pięknie wyczyściłem oczywiście jak najszybciej wykonują to polecenie i muszę wam powiedzieć że to bardzo dziwne uczucie c obiad na kiblu z miski psa nie używając sztućców ani rąk i popijając także tą wodą również z miski psa ciekawe doświadczenie jak coś coś takiego ale nie mogło być tak pięknie pani po jakimś minucie przerwała mi mój posiłek bo przecież zachciało jej się siusiu a nie będziesz szła do drugiego dalej oddal ony kibelka musiałem bardzo szybko ściągnąć miski na podłogę położyć je pod toaletą i dalej jeść a w tym samym czasie moja pani siedziała na toalecie i robiła jak zrobiłaś siku to oczywiście wykorzystała mnie jako papier toaletowy urozmaicając posiłek. Później powiedziała że musi teraz odpocząć i kazała mi przejść na kanapę w sumie przed kanapą uklęknąć z głową na dole tyłkiem wypiętym żeby miała podnóżek dla swoich pięknych stópek oczywiście czy nie to ani siadła bardzo wygodnie i czytała sobie coś na telefonie a ja czekałem aż skończy się po jakieś pół godziny Pani powiedziała no to teraz czas na karę która ci się należy i wymierzyła mi jakieś 50 siarczek z tych pasów za to że nie zdążyłem wykonać wszystkich czynności w domu przecież miała rację w końcu mi się należało ile może mi powtarzać że w domu ma być czysto wszystko wyprasowane i przecież każdy zasługuje na ciepły posiłek po pracy. Później była kąpiel standardowo ja na dole pani się myje pani siusia a ja wszystko zlizuje. Następnie Pani powiedziała że już jest troszeczkę zmęczona i musi się położyć spać miała ciężki dzień w pracy a ja miałem dokończyć wszystkie zadania których nie udało mi się zrobić po powrocie z pracy i mogłem się położyć do łóżeczka oczywiście koło łóżka mojej pani jak piesek gdy robiłem te wszystkie czynności typu zmywarka, pranie, mycie podłóg. Jak to robiłem to pani napisała mi jeszcze wiadomość że zapomniała mi powiedzieć żebym poszedł po wszystkim na godzinkę jeszcze do garażu posprzątał oczywiście chodziło o to żebym się nie ubierał i żeby było mi zimno. Oczywiście wykonałem to zadanie i położyłem się spać około godziny 1:00 w nocy a o 5:00 musiałem wstać do pracy oczywiście za każdym razem o 5:00 rano budzi mnie korek w tył wtedy jak zwykle wstaję i mam czas dla siebie mogę się umyć oczywiście wszystko muszę robić tak żeby nie obudzić mojej pani bo wtedy to nie wiem czy zdążył do pracy.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Sandal, piszesz blokowo, więc jest to powiedzmy nieco utrudnione w percepcji. Ja o czym innym. Napisałeś uprzednio, ze twoja pani ma konto na SF. Możesz zdradzić coś bliżej, chocby od kiedy je posiada?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry