• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jak namówić żone na cuckold lub trójkąt?

Mężczyzna

oNe34

Cichy Podglądacz
Jesteśmy małżeństem 9 lat. On 35, ona 30. On 180 cm z dużym ptaszkiem i brzuszkiem, ona 155cm, puszysta ale nie gruba z biustem średnim ale jędrnym. Przed ślubem mieliśmy cudowny seks w różnych miejscach. Po ślubie ona unika seksu jak ognia, seks jest kilka razy w roku, lodziki częściej, mówi że lubi robić. Z reguły bez gry wstępnej, bo jest sterylna i uważa np. że ręce są brudne mimo ich umycia. Gumki, wibratory odpadają, chociaz kiedyś na wibrator sie zgodzila ale jej sie nie spodobało. Seks polega na leżeniu jak kłoda z jej strony, po ok. minucie każe kończyć, a jak nie to sama doprowadza do wyjścia. Potem z płaczem idzie do łazienki i mówi że czuję się wykorzystana. Zdarzają się dobre stosunki. Chcę by lekko ją policzkować, lubi ostro. Bywało tak że przed końcem mówiła że chciałaby inny ja przeleciał bo innego nie miała. Zaproponowałem trójkąt, zgodziła sie na MMK, ale Pan ma być przebadany i w hotelu. Jak podniecenie zezło to mówiła że żartowała. Innym razem w czasie sesku powiedziała że chce z innym ale ja nie mam o tym wiedzieć. Zaproponowałem cuckold, ale powiedziała że tak nie chce bym patrzał. Potem znów mówiła że żartowała. Gdy oglądamy filmy to trójkąty albo BDSM, bo tak ona chce. Skoro ja jestem jej pierwszym, chciałbym żeby zobaczyła jak jest z innym, a mnie kręcą trójkąty i cuckold. Ona uważa to za zdradę, a przyżekaliśmy sobie wierność. Co o tym sądzicie i czy da się ją namówić? Jak to zrobić?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry