• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy piss - soft

Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Historia z mojego życia wzięta. 4-5 klasa podstawowa.
W bliżej nieokreślonej rozmowie mój kolega stwierdził, że dziewczyny robią siku w kuckach, na co ja zrobiłem wielkie oczy. Stwierdziłem, że to bez sensu i mu nie uwierzyłem. Nasza dyskusja prowadziła do nikąd, więc stwierdziliśmy, że nasz konflikt trzeba rozwiązać inaczej...
Poszliśmy do naszej o rok młodszej sąsiadki i zapytaliśmy się jej czy pokaże nam jak robi siusiu. Pomimo wielkiego zdziwienia i zaczerwienionej twarzy zgodziła się pod warunkiem, że my też jej pokażemy i zrobimy siku przy niej. Wszyscy się zgodziliśmy i poszliśmy razem niedaleko w krzaki. Pewni, że nikt nas nie widzi, spojrzeliśmy na naszą sąsiadkę, która nieco speszona, ściągnęła spodenki i majtki. Po czym kucnęła i zaczęła robić siusiu. Widziałem wszystko jak na dłoni. Kiedy skończyła, bez podcierania, podciągnęła majteczki, spodnie i spojrzała na nas z wyczekiwaniem. Teraz my spojrzeliśmy po sobie, po czym podeszliśmy obok niej, wyciągnęliśmy co było trzeba i zaczęliśmy robić przy niej siku. Na koniec bez słowa wyszliśmy z krzaków i nie mówiliśmy o tym więcej...
Niby historia nic niezwykłego ale ciekawa o tyle, że uważam ją za źródło mojego obecnego fetyszu ;)
Zapraszam do komentowania :D

Ps. Mam jeszcze wiele różnych historii do opisania z zakresu dominacji, bdsm, piss, scat, rimming, plener różne generalnie, niektóre bardziej soft, niektóre zdecydowanie hard. Dajcie znać co Was interesuje, mogę też potem wrzucić taką listę z tytułów co bym mógł napisać :p
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
To ja jestem w szoku że ta dziewczynka zgodziła się zrobić siku przy dwoch obcych chłopcach. Ja się wstydziłam przy siostrze na polu zrobić siku w tym wieku ;o
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
To ja jestem w szoku że ta dziewczynka zgodziła się zrobić siku przy dwoch obcych chłopcach. Ja się wstydziłam przy siostrze na polu zrobić siku w tym wieku ;o
Wszyscy się znaliśmy od pieluch, więc to w sumie nie było aż takie niezwykle, a wtedy jeszcze absolutnie żadnego podtekstu cała ta sytuacja nie miała :)
 
Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Ps. Mam jeszcze wiele różnych historii do opisania z zakresu dominacji, bdsm, piss, scat, rimming, plener różne generalnie, niektóre bardziej soft, niektóre zdecydowanie hard. Dajcie znać co Was interesuje, mogę też potem wrzucić taką listę z tytułów co bym mógł napisać
Czytelników interesuje wszystko, bo każdy czytelnik oczekuje czegoś innego od opowiadania.
Więc pisz „co w duszy ci gra”. Tylko pamiętaj, opowiadanie jako utwór literacki rządzi się określonymi prawami. Musi mieć jakąś fabułę, opowiadać historię według reguł. Wskazane są dialogi, bo w ten sposób czytelnik łatwiej może zaznajomić się z postaciami. To powyżej, co napisałeś, jest notatką, relacją z wydarzenia i bardziej pasującą do działu „Fantazje”.
Nie zapominaj o poprawności językowej, bo bez niej źle się czyta. Każdy woli jechać samochodem płynnie po autostradzie niż po wyboistej polnej drodze, prawda?
No i w przypadku opisu czynności seksualnych powinny występować osoby 15+, aby nie podpaść pod pedofilię.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry