• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sexfriends! Mieliście już przyjaciela lub przyjaciółkę tylko do seksu?

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Miałam, przyjaciela i przyjaciółkę, nie sprawdza się, przynajmniej u mnie.
O wiele więcej zajęło mi naprawienie relacji przyjacielskich po wszystkim, z przyjacielem do dzisiaj nie jest już tak samo, ale muzykę mi podsyła Ciągle najlepszą.
 
Mężczyzna

Xxxis

Cichy Podglądacz
Miałam, przyjaciela i przyjaciółkę, nie sprawdza się, przynajmniej u mnie.
O wiele więcej zajęło mi naprawienie relacji przyjacielskich po wszystkim, z przyjacielem do dzisiaj nie jest już tak samo, ale muzykę mi podsyła Ciągle najlepszą.
U mnie każdy poszedł w swoją stronę mamy kontakt po prosty preferencje się zmieniły. Wydaje mi się, że sex przyjaciel lepszy niż co tydzień z kimś innym, chociaż i to ma jakiś urok. :p
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Od lipca mam takiego tzw. fuck buddy i póki co jest ok. Poznaliśmy się jako miłośnicy grupowej męskiej masturbacji i tak właśnie wyglądały nasze pierwsze spotkania ale z czasem zaczęliśmy delikatnie je wzbogacać o inne aktywności gejowskiego seksu.
Zasada jest prosta i nienaruszalna: żadnego emocjonalnego zaangażowania, żadnych prezencików, żadnych wspólnych zdjęć itp.
Ok, czasami wybieramy się razem np. do galerii handlowej albo do restauracji (w końcu jesteśmy kumplami i się lubimy) ale to wszystko.
Fuck buddy to relacja stricte seksualna i tyle.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
No właśnie a tutaj kto jaki jest? Facet ten gorszy, ale tylko dla tego, że jakiś "zboczony", czy kobieta, że "jaśnie -pana" śmiała trochę upokorzyć...?
Temat chyba pojechał dalej, ale nadrobię i idźcie dalej😉
Z tego co widzę to w Twoim przypadku wchodzi jeszcze fetysz stóp (jak się mylę to popraw😉).
U mnie sam fakt „złamania serca”. Szczerze mówiąc mam wylane na opinie innych, bo j tak coś będzie źle, be i nie będzie się podobać. Powiedziałabym, że kobiety zawsze są bardziej oceniane, bo powinny być oh i ah i święte. I szczerze mówiąc, nawet nie wiem czy ktoś na tym forum by przypisał Ci łatkę „zboczony”. Nie sądzę. Kobieta? Może nie na forum, ale w realu by już jej opinia leżała.
Taka mała dygresja i wracamy do tematu🙈
 
Mężczyzna

mi072

Cichy Podglądacz
Szukam takiej przyjaciółki - relacja czysto erotyczna, bez wchodzenia sobie w życie, ze zrozumieniem, że nie zawsze jest ochota na sex, bez wyrzutów... Zobaczymy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry