• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Sexfriends! Mieliście już przyjaciela lub przyjaciółkę tylko do seksu?

Kobieta

Frytka69

Seks Praktykant
Miałam jednego przyjaciela i jak nie byliśmy w związkach to się spotykaliśmy na sex bez zobowiązań,tylko warunek był że obydwoje musieliśmy być sami i sobie powiedzieliśmy że nigdy nie wejdziemy w związek i tylko zabawa z tym że znaliśmy się od małego,często się odwiedzaliśmy,nasi rodzice też i wszystko sobie mówiliśmy,było pełne zaufanie i zdrowa relacja.Ciezko w tych czasach o kogoś zaufanego i życzę każdemu żeby miał prawdziwego przyjaciela czy przyjaciółkę gdzie można na siebie liczyć i nie chodzi mi tylko o aspekt erotyczny.
 
Mężczyzna

bukson

Cichy Podglądacz
Miałam jednego przyjaciela i jak nie byliśmy w związkach to się spotykaliśmy na sex bez zobowiązań,tylko warunek był że obydwoje musieliśmy być sami i sobie powiedzieliśmy że nigdy nie wejdziemy w związek i tylko zabawa z tym że znaliśmy się od małego,często się odwiedzaliśmy,nasi rodzice też i wszystko sobie mówiliśmy,było pełne zaufanie i zdrowa relacja.Ciezko w tych czasach o kogoś zaufanego i życzę każdemu żeby miał prawdziwego przyjaciela czy przyjaciółkę gdzie można na siebie liczyć i nie chodzi mi tylko o aspekt erotyczny.
Na mnie możesz liczyć zależy mi tylko na dyskrecji możesz odezwać się priv
 
Mężczyzna

opolski

Cichy Podglądacz
Miałam jednego przyjaciela i jak nie byliśmy w związkach to się spotykaliśmy na sex bez zobowiązań,tylko warunek był że obydwoje musieliśmy być sami i sobie powiedzieliśmy że nigdy nie wejdziemy w związek i tylko zabawa z tym że znaliśmy się od małego,często się odwiedzaliśmy,nasi rodzice też i wszystko sobie mówiliśmy,było pełne zaufanie i zdrowa relacja.Ciezko w tych czasach o kogoś zaufanego i życzę każdemu żeby miał prawdziwego przyjaciela czy przyjaciółkę gdzie można na siebie liczyć i nie chodzi mi tylko o aspekt erotyczny.
pełna zgoda
 
Mężczyzna

Footboy844r

Cichy Podglądacz
Ale to nie od niego usłyszałam. Moja matka się dowiedziała już po całej sytuacji😬 ona nie szczędzi mi szczerości🤣
Ja miałem okazję do takich znajomości. Trochę ciężko to opisać, bo to niby tak było, że na zawołanie i nie miałem nic do powiedzenia..... Grzecznie się na wszystkie pomysły ze stopami związane zgadzać....... Oczywiście nie ukrywam, że to było dla mnie bardzo przyjemne, jak moja twarz była podnóżkiem dla koleżanki z pracy....
 
Mężczyzna

Joshua33

Nowicjusz
Miałam jednego przyjaciela i jak nie byliśmy w związkach to się spotykaliśmy na sex bez zobowiązań,tylko warunek był że obydwoje musieliśmy być sami i sobie powiedzieliśmy że nigdy nie wejdziemy w związek i tylko zabawa z tym że znaliśmy się od małego,często się odwiedzaliśmy,nasi rodzice też i wszystko sobie mówiliśmy,było pełne zaufanie i zdrowa relacja.Ciezko w tych czasach o kogoś zaufanego i życzę każdemu żeby miał prawdziwego przyjaciela czy przyjaciółkę gdzie można na siebie liczyć i nie chodzi mi tylko o aspekt erotyczny.
Brzmi pięknie, ale mało realnie niestety
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Kilka lat temu miałam. Typ luzaka, chodził do klasy wyżej. Przyłapałam go kiedyś na transmisji na kamerce erotycznej, ale nie wiedział że się znamy. Przez kilka miesięcy zaczepiał co jakiś czas, komplementował i chciałby się bzykać. Kiedyś napalona uległam, ujawniłam że się znamy i pojechałam do niego na seks. Potem od czasu do czasu pomagał mi w potrzebie jak nie bywałam w związkach. Nigdy nie nalegał, a jedynie czasem przypominał się, ale większość spotkań ja chciałam i pisałam.
Zdarzyło się kiedyś, że wróciłam wieczorem ze spotkania z koleżankami lekko pijana i napalona i napisałam do niego czy mogę przyjść na seks. Odpisał, że nie, bo ma kolegę u siebie, ale mi to nie przeszkadzało wtedy. Pojechałam i obciągałam im na kolanach jak palili trawkę na kanapie, a potem ruchali mnie w cipikę i usta i tylko się zamieniali miejscami. Był to mój pierwszy trójkąt i było cudownie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry