• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy nadal jestem hetero czy już bi?

Mężczyzna

jakaorientacja

Cichy Podglądacz
Jakiś czas temu, a dokładniej 3 lata temu, byłem ciekawy, jak to jest pokazywać się przed kamerą i czy jest to fajne. Założyłem więc konto na znanym portalu z kamerkami chat... i zacząłem streamować. Od czasu do czasu przychodziły jakieś dziewczyny, ale tak naprawdę nie chciały pisać. Od razu dodam, że jestem w 100% hetero (choć to chciałbym wyjaśnić później). Kiedy przychodzili faceci, 99% z nich od razu zaczęło rozmawiać, „zdejmij majtki” itp. Generalnie byli bardzo niegrzeczni, czego nie lubię. Któregoś dnia przyszedł facet i zaczął miło rozmawiać, a po dłuższej rozmowie wysłałem mu prywatną wiadomość, abyśmy mogli porozmawiać prywatnie. Nie wiedziałem, czego się spodziewać. I w końcu po dłuższej rozmowie odważyłem się przed nim rozebrać. Myślę, że potrzebowałem wtedy uwagi erotycznej i brakowało mi możliwości dzielenia się z kimś swoim ciałem. I tak od niewinnego pierwszego razu, kiedy rozebrałam się przed facetem, znam go do dziś i regularnie, chyba 2-3 razy w miesiącu, włączam dla niego kamerkę, kiedy czuję się podniecony. On może zadowolić mnie pisząc, a ja mogę zadowolić go przed kamerką internetową. W międzyczasie poznałem dwie dziewczyny, ale nic z tych relacji nie wynikło i nadal jestem singlem. Ostatnio nawet myślałem o spróbowaniu analu i kupnie wibratora, bo może to być dla niego ekscytujące, ale niekoniecznie dla mnie. Mam takie coś, że lubię sprawiać mu przyjemność i coraz bardziej przesuwam granicę. I teraz moje pytanie, czy chociaż nigdy nie podniecił mnie kontakt fizyczny z innym mężczyzną i nigdy nie chciałabym tego doświadczyć, to podnieca mnie fakt, że jakiś facet mnie podgląda i poświęca mi uwagę, czy to oznacza, że jestem już bi czy nadal hetero, ale mój mózg odczuwa z tego jakąś satysfakcję?
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
@jakaorientacja próbowanie nazwania swojej orientacji jest bez sensu, nazywanie rzeczy zawsze je zubaża, ludzie lubią wszystko definiować, ale to zawsze są przekłamania większe czy mniejsze. Najważniejsze to wiedzieć co się lubi, a nie jak co się nazywa.

Nie ma 2, 3, czy 5 orientacji, są miniony ludzi którzy lubią różne rzeczy w danym momencie, dodatkowo granicę , jak sam zauważyłeś, ewoluują. Bycie hetero nie jest w niczym lepsze od bycia bi.

Tak, że ważniejsze jest, byś się zastanowił, czy sprawiania tamtemu przyjemności daje Ci jakaś satysfakcję i lubisz to robić, czy cie to męczy. Nie rób niczego wbrew sobie. Jeśli nie lubisz zabawy własną dziurka, to nie rób tego dla niego. Chyba, że nie masz pewności i tlsam chcesz sprawdzić.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry