• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Próbowanie/smakowanie/połykanie własnej spermy ;)

Mężczyzna

kemot12

Cichy Podglądacz
Miałem już kilka prób, zawsze chęć spróbowania była . Gdy zaczynałem trzepać ochota stawała się jeszcze większą by spróbować do momentu samego wytrysku . Próbowałem wielu metod np do szklanki , na rękę , twarz nawet do sztucznej cipki by później zlizac również po alkoholu by byc znieczulony i ewentualnie przepić piwem . Zawsze w momencie wytysku wydaje mi się że to jest obrzydliwe i zawartość jest wylewana . Chciałabym kiedyś spróbować jeszcze ciepłą ale nie wiem jak
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Miałem już kilka prób, zawsze chęć spróbowania była . Gdy zaczynałem trzepać ochota stawała się jeszcze większą by spróbować do momentu samego wytrysku . Próbowałem wielu metod np do szklanki , na rękę , twarz nawet do sztucznej cipki by później zlizac również po alkoholu by byc znieczulony i ewentualnie przepić piwem . Zawsze w momencie wytysku wydaje mi się że to jest obrzydliwe i zawartość jest wylewana . Chciałabym kiedyś spróbować jeszcze ciepłą ale nie wiem jak
Też tak mam dlatego ostatnio podczas seksu z partnerką, poprosiłem, że jak skończę w niej to by mi usiadła na twarzy i tak też zrobiła 😁 Wypełniłem ją na jeźdźca, a ona od razu usiadła mi cipką na twarzy 😀
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Miałem już kilka prób, zawsze chęć spróbowania była . Gdy zaczynałem trzepać ochota stawała się jeszcze większą by spróbować do momentu samego wytrysku . Próbowałem wielu metod np do szklanki , na rękę , twarz nawet do sztucznej cipki by później zlizac również po alkoholu by byc znieczulony i ewentualnie przepić piwem . Zawsze w momencie wytysku wydaje mi się że to jest obrzydliwe i zawartość jest wylewana . Chciałabym kiedyś spróbować jeszcze ciepłą ale nie wiem jak
Ja kiedyś miałem większe opory, i faktycznie nawet teraz po orgazmie nieraz ochota mija.

Ja najpierw zaczynałem od małych kropel z palca, gdy przy trzepaniu coś na palcu zostawało.

Potem wytrysk do ust z pozycji świeca, strasznie mnie to kręciło i częściowo udawało sie trafić w usta, taka ciepła clswieza dla mnie najlepsza.

Później wytrysk na rękę i szybko do buzi i szybkie połknięcie. Praktycznie nie zdąży się poczuć smaku. Tej konsystencji nie lubię zbytnio.

Ogólnie z naczyń to nie pijany, może raz tak próbowałem. Wolę z ręki.

Pozdro
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Największa ochota jest przed orgazmem, można wyczuć moment i wtedy sperma wycieka czy tryska lekko i można spróbować na pełnym podniedeniu, czasem zbieram w kieliszek i smakuje 🤭 zależy jak ochota najdzie. Na pewno na +, że nie palę i sporadycznie pije to jest lepsza w smaku 🙃
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Czysta ciekawość, podniecenie robi swoje. Poza tym większość facetów może nie wszyscy, ale spora część chce spuszczać się w usta kobiety, partnera, partnerki, lubi to podnieca ale jak przyjdzie na przykład pocałować po seksie oralnym to nie, obrzydliwe. Poza tym są różne, przeróżne fetysze, a sperma jest najbardziej normalna ze wszystkich. 😈
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Połykanie spermy przypadkowemu :) Seks 192
G Połykanie własnej spermy - kobiety co sądzicie? Seks 62
P Połykanie spermy Porady seksualne 346

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry