• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Próbowanie/smakowanie/połykanie własnej spermy ;)

Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Ja jak tylko o tym myślę zaczyna mnie mdlić.
Eeee... Zupełnie niepotrzebnie 🙂.
Warto powoli, małymi kroczkami się przemóc.
W jednym z postów dokładnie opisałem jak ja sobie z tym skutecznie poradziłem.
Jak już człowiek przywyknie to łykanie swojej (lub nie swojej) spermy robi się czymś naturalnym a jednocześnie niesamowicie podniecającym.
Może warto potraktować to jako challenge na 2024? 😉
 
Mężczyzna

S 7

Cichy Podglądacz
Eeee... Zupełnie niepotrzebnie 🙂.
Warto powoli, małymi kroczkami się przemóc.
W jednym z postów dokładnie opisałem jak ja sobie z tym skutecznie poradziłem.
Jak już człowiek przywyknie to łykanie swojej (lub nie swojej) spermy robi się czymś naturalnym a jednocześnie niesamowicie podniecającym.
Może warto potraktować to jako challenge na 2024? 😉
Dokładnie tak 👍. Małymi kroczkami do celu, do przyjemności 😎.
 
Mężczyzna

opal44

Cichy Podglądacz
Ja już kilkanaście razy przed trzepaniem mówiłem sobie że teraz nie ma bata spróbuję ale oczywiście spust podniecenie opada i przechodzi ochota.Prubowałem bezpośredniego spustu w usta i też w ostatniej chwili kierowałem penisa żeby nie trafić.Raz wpadłem na pomysł że spuszczę się na wibrator żonki i potem wezmę go do ust i teź nic z tego.W końcu odpuściłem .
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Eeee... Zupełnie niepotrzebnie 🙂.
Warto powoli, małymi kroczkami się przemóc.
W jednym z postów dokładnie opisałem jak ja sobie z tym skutecznie poradziłem.
Jak już człowiek przywyknie to łykanie swojej (lub nie swojej) spermy robi się czymś naturalnym a jednocześnie niesamowicie podniecającym.
Może warto potraktować to jako challenge na 2024? 😉
Dobra podejmuję wyzwanie.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Ja chyba czegoś tutaj nie rozumiem.
Zacznijmy od początku smak spermy zależy chyba od tego co przyjmujemy do własnego organizmu oraz sprawność fizyczna. Czyli cukier, alkohol, tytoń i inne składniki odżywcze. W zależności co wrzucamy to smak gorzki, słony, kwaśny, słodki chyba nie może być ostra, jakiś koneser ostrych papryczek ma ostrą spermę? :D
Dobrze i teraz przechodzimy dalej część z mężczyzn może mieć obrzydliwy smak spermy, że nawet sami brzydzicie się ją posmakować to teraz wytłumaczcie mi po co chcecie mieć robione lody i nakarmić spermą aktualną partnerkę?
Najgorsze jest to, że pewnie niektóre smakują spermę jest niedobra a i tak łykają bo to wypada.
Ja tam smakuję od czasu do czasu bo czemu nie sprawdzić tego jaki ma smak w końcu też wiem, że może powinienem coś polepszyć?
Co do mojego smaku preejakulat mam przeźroczysty, słodkawy oraz lepki sam bardzo często lubię go smakować bo jest pyszny mogę porównać smak trochę do takiego lejącego się miodu. ^^
A co do mojej spermy, ciepła, lekko gęstawa, słodko-słonawa z takim matowym posmakiem. :D

Co do samych właściwości, ponoć spoko odżywia skórę czyli na sobie rozsmarować, a po 15/20minutach umyć się, jest całkiem odżywcza więc to co wytryśniemy wróci do organizmu. Więc sytuacja chyba win/win i kobiety mogą zazdrościć. :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Połykanie spermy przypadkowemu :) Seks 192
G Połykanie własnej spermy - kobiety co sądzicie? Seks 62
P Połykanie spermy Porady seksualne 346

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry