• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Próbowanie/smakowanie/połykanie własnej spermy ;)

Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
Siemka,
szukałem podobnego tematu, wydaje mi się że kiedyś był, ale teraz pozostał tylko temat o połykaniu własnej spermy- co sądzą kobiety.
Panowie, powymieniajmy się doświadczeniami w tym temacie. Sposoby na to żeby spróbować spermy gdy jest na to ochota podczas masturbacji, a odechciewa się po dojściu (wtedy wylewacie kubeczek spermy do kibelka i dalej ciekawość niezaspokojona obrzydzeniem).
Załóżmy że sposoby są znane (zamrożenie kubeczka spermy i odmrożenie i podgrzanie go przy następnej masturbacji - dobre dla mieszkających samotnie onanistów ;),lub strzelenie prosto sobie do ust (leżycie na plecach, nogi za głowę, strzał penisa prosto do ust, przymusowe połknięcie (bo wlało się za daleko i nie było możliwości wypluć w toalecie).


Ja lubię eksperymentować w tajemnicy przed narzeczoną na różne sposoby, teraz wyjechała na tydzień, to ja mam maraton walenia i zaspokajania pragnienia. Od 3 dni zbieram do kubeczków spermę i mrożę ją po każdej sesji. Dzisiaj (piątek) gdy jutro mam wolne, mogę w spokoju dłużej posiedzieć i zaspokoić się seksualnie.
Wyciągnięte kubeczki, podgrzewają się żeby sperma była cieplutka.
I zaraz do masturbacji się nią pobawię ;) potrzymam w ustach i w końcu połknę. (Jest to mój 3 raz gdy zrobię w życiu coś takiego. Zaczynało się u mnie tak samo- wypluwanie lub wylewanie kubeczka spermy do kibelka, bo ,,podniecenie zeszło".

Mam przyjemność eksperymentując w seksie i masturbacji. Jak to u was wygląda? (proszę o poruszanie tematu tylko gdy też macie przyjemność z picia własnej spermy). Nie piszcie że to jest gejowskie itp. Jestem heteroseksualny, mam pociąg tylko do kobiet, ale w trójkącie jeśli chodzi o seks i doświadczenia to jestem biseksualny. Chciałbym po prostu znać wasze doświadczenia w tym temacie ;)
Czy dziewczyna/żona wie o takich waszych upodobaniach? Czy moglibyście z nimi poeksperymentować w tym temacie? Mnie marzy się kiedyś po seksie zlizanie spermy z jej twarzy, pocałunek po spuście do ust, czy snowballing, wypluwanie całej spermy i naszej śliny nawzajem sobie do ust i w końcu połknięcie (tego kto jest tym razem szczęściarzem i może to połknąć ;) )
 

Jarek12

Cichy Podglądacz
Tak. Próbowałem już własnej spermy i to nie raz. Fajne uczucie jak się próbuje. Oczywiście po wytrysku ochota przechodzi na spróbowanie trzeba się przełamać. Smakowałem nie raz i pewnie jeszcze spróbuję. Zamrażanie i odmrażanie nasienia ciekawa zabawa jak ktoś lubi. Pozdrawiam.
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Próbowałem własnej spermy właśnie poprzez strzelanie prosto do buzi leżeć na plecach. Nie było źle ale bardziej ochotę miałem na to podczas samego walenia. Kiedyś całowałem się z partnerką zaraz po tym jak spuściłem się jej do buzi, a ona tego nie połknęła, było ok. Chyba jedynym sposobem na spróbowanie spermy jest sex w trójkącie i zrobienie komuś loda.
Cały czas mam ochotę na zrobienie minetki po spuszczeniu się do cipki.
 
Mężczyzna

Zuo111

Cichy Podglądacz
Mi się kilka razy zdarzyło trysnąć sobie na twarz. Fajne uczucie, szkoła, że nie mam możliwości robienia tego częściej. Zdecydowanie częściej zdarza mi się mineta po wyruszamy w cipkę, albo pocałunki po wytrysku w ustach.
 

Marcel

Cichy Podglądacz
Jest jeszcze sposób z ruined orgasmem. Balansujesz na granicy orgazmu i w pewnym momencie ruszasz ten jeden raz za dużo, ale natychmiast przerywasz. Wtedy wytrysk jest, ale częściowy i po nim nadal jesteś podniecony. Nie przechodzi ci ochota, żeby wziąć do ust to, co wytrysnąłeś.
 
Mężczyzna

Anih123456

Cichy Podglądacz
A myśleliście by kupić jakaś rurkę np dren medyczny włożyć do penisa i drugi koniec do ust i jak wyjdzie sperma z penisa do drenu to odrazu wyssać przez dren wypić
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
Próbowałem własnej spermy właśnie poprzez strzelanie prosto do buzi leżeć na plecach. Nie było źle ale bardziej ochotę miałem na to podczas samego walenia. Kiedyś całowałem się z partnerką zaraz po tym jak spuściłem się jej do buzi, a ona tego nie połknęła, było ok. Chyba jedynym sposobem na spróbowanie spermy jest sex w trójkącie i zrobienie komuś loda.
Cały czas mam ochotę na zrobienie minetki po spuszczeniu się do cipki.
Zrobienie komuś loda, tak mi się przynajmniej wydaje, miałoby taki plus, że samemu się nie dochodzi, więc będąc ciągle podnieconym mogłoby być nieco łatwiej.
 

dzony85

Cichy Podglądacz
Jest jeszcze sposób z ruined orgasmem. Balansujesz na granicy orgazmu i w pewnym momencie ruszasz ten jeden raz za dużo, ale natychmiast przerywasz. Wtedy wytrysk jest, ale częściowy i po nim nadal jesteś podniecony. Nie przechodzi ci ochota, żeby wziąć do ust to, co wytrysnąłeś.
Dokładnie tak, dobrze że o tym wspominasz bo sporo facetów o tym nie wie lub nie potrafi tak zrobić, przed wytryskiem powoli ruch i przestać z wyczuciem tak by to nie był pełny orgasm a będzie to jak normalny wyrysk, wtedy podniecenie nie opada przy tym wytrysku, wtedy będziemy mieli sperme ile to zależy od podniecenia, u mnie jest zazwyczaj sporo, wtedy można wziąść do buzi bez żadnego zachamowania, ja wszystko biorę z palców brzucha i jeszcze wyciskam z kutasa na palec i do ust i połykam, najwięcej mi się udało tak 5x zrobić, sperma jest super, najlepiej też mieć sztuczna pochwe taka też z drugiej strony by miała usta, można w nią wsadzać i jak będzie częściowy wytrysk to zlizac i wyssać z z ust mmm ja tak robię super sprawa.
 
Mężczyzna

S 7

Cichy Podglądacz
Spermy nie, ale lubię sobie palcem ściągnąć z penisa trochę preejakulatu. Delikatnie słony, nawet przyjemny smak.
Prejakulat chyba rzeczywiście trochę smaczniejszy niż sperma. Jakiś czas temu udało mi się sięgnąć ustami czubek penisa, doszło do wytrysku bezpośrednio tam (emocje potężne) - dzięki temu unika się aż takiego zniechęcenia do posmakowania po wytrysku np. na brzuch, rękę itd.
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Prejakulat chyba rzeczywiście trochę smaczniejszy niż sperma. Jakiś czas temu udało mi się sięgnąć ustami czubek penisa, doszło do wytrysku bezpośrednio tam (emocje potężne) - dzięki temu unika się aż takiego zniechęcenia do posmakowania po wytrysku np. na brzuch, rękę itd.
Nie wiem czy ja nie jest wygimnastykowany ale wcale nie dam rady sięgnąć ustami do penisa. Nie zegne się aż tak
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Połykanie spermy przypadkowemu :) Seks 192
G Połykanie własnej spermy - kobiety co sądzicie? Seks 62
P Połykanie spermy Porady seksualne 346

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry