• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Preferowany wiek partnera seksualnego.

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Nie chciałbym się zamykać w jakimś przedziale wiekowym, ale lubię seks z młodymi kobietami 18-24. Jakoś chyba najbardziej mi się podoba ich energia. Ale na pewno ze starszymi też mogłoby być ciekawie.
Jeszcze mógłbyś się zdziwić jak niejedna młoda mogłaby pozazdrościć energii takiej 40+ czy nawet 50+😉
 
Mężczyzna

studd27

Cichy Podglądacz
Urok młodszych kobiet (18+) polega na ich dziewczęcym wdzięku i ciele. Lubią flirtować, są ciekawe, ale jednocześnie często kończy się tylko na słowach, lub zachowaniach. Jeśli facet jest doświadczony i umie poprowadzić, to pewnie satysfakcja będzie obupólna.

Natomiast starsze kobiety zwykle już znają siebie, wiedzą co lubią, wiedzą czego chcą, ale jednocześnie znają mężczyzn i lubią być adorowane. Najlepsze spontaniczne, przygody seksualne miałem właśnie nie ze "studentkami", ale właśnie kobietami po 40stce. I do tego z całą stanowczością mogę stwierdzić, że największą satysfakcję dośwadczałem właśnie z dojrzałymi kobietami.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Urok młodszych kobiet (18+) polega na ich dziewczęcym wdzięku i ciele. Lubią flirtować, są ciekawe, ale jednocześnie często kończy się tylko na słowach, lub zachowaniach. Jeśli facet jest doświadczony i umie poprowadzić, to pewnie satysfakcja będzie obupólna.

Natomiast starsze kobiety zwykle już znają siebie, wiedzą co lubią, wiedzą czego chcą, ale jednocześnie znają mężczyzn i lubią być adorowane. Najlepsze spontaniczne, przygody seksualne miałem właśnie nie ze "studentkami", ale właśnie kobietami po 40stce. I do tego z całą stanowczością mogę stwierdzić, że największą satysfakcję dośwadczałem właśnie z dojrzałymi kobietami.
Zgoda, sczególnie w części dotyczącej młodszych kobiet
:)
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Po namyślę, gdybym miała do wyboru faceta w wieku 25, 30, 35, 40, 45, 50, biorę w pierwszej kolejności 40,45,35,50,,25.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry