• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Preferowany wiek partnera seksualnego.

Mężczyzna

Arczi29

Cichy Podglądacz
Jaki jest preferowany przez was wiek partnera seksualnego? Proszę o odpowiedz z podaniem swojego wieku. Ja złapałem się na tym, że podobają mi się głównie 18-24 latki. Kobiety w moim wieku lub po 30-stce mi się na ogół już nie za bardzo podobają.
 
Mężczyzna

TakiNietypowy

Cichy Podglądacz
Dla mnie wiek nie gra większej roli jeżeli kobietka jest niska i szczupła ale nie chuderlak. Możesz mieć 35 lat i umysł 20-to latki albo na odwrót.
Mòj wiek 38
 
Mężczyzna

Arczi29

Cichy Podglądacz
Ja mam 42 lata i uważam, że nie ma nic lepszego niż jędrna 20-latka. Natomiast z mojego doświadczenia wynika, że dobrego loda częściej potrafią zrobić starsze kobiety.
Dla mnie 80% loda to to kto to robi jak wygląda i jaką mamy relacje. Oczywiście da się loda spieprzyć. To co robi językiem również jest ważne ale nie zastąpi wrażenie ,,naocznych"
 
Mężczyzna

delegacja31

Cichy Podglądacz
Dla mnie 80% loda to to kto to robi jak wygląda i jaką mamy relacje. Oczywiście da się loda spieprzyć. To co robi językiem również jest ważne ale nie zastąpi wrażenie ,,naocznych"
Wygląd jest oczywiście bardzo ważny ale raz zdarzyło mi się spotkanie z kobietą (ponad 40 wiosen i spore rozmiary), która tak łykała całego, że nigdy wcześniej ani później nic takiego mi się nie przytrafiło. Wtedy wygląd był dla mnie bez żadnego znaczenia :)
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Mam 32 i chyba zawsze miałem w dupie ile partnerką ma lat. W przedziale 20-50 myślę że jak kobieta ma to coś to jest ok
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zawsze znaczy no od początku wolałam starsze babki i te dwie kobiety które były w moim życiu mające 27 l narobiły sporego huraganu tak że wolę Pięknie Dojrzałe i Tkliwe i Cudnie Mądre i mające Dystans do siebie i świata ... I to nie koncert życzeń ;) Kocham Subtelne Kobiety z klasą :)
 
Mężczyzna

weteran

Nowicjusz
Mam 32 i chyba zawsze miałem w dupie ile partnerką ma lat. W przedziale 20-50 myślę że jak kobieta ma to coś to jest ok
Masz w zupełności rację zaraz te wszystkie młode śliczne piękne są zimne jak głazy i w dodatku same siebie nie lubią
Wiek to tylko cyfra.
Szybciej jednak wybiorę starszego.
Choć zazwyczaj wychodzi ze trafiała się młodsi.
Przeważnie starszy to postara ci się dogodzić żebyś wyszła szczęśliwa i zadowolona
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry