• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasze erotyczne sny :)

Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Ja na szczęście od wielu lat nie śnię i dzięki temu chociaż sny mam wolne od seksu 🤣🤣🤣

Tak, każdy ma sny, gdyż są one wynikiem aktywności mózgu podczas snu, ale jeśli się ich nie pamięta to tak jakby ich nie było - uprzedzam pytania. Tak właśnie jest ze mną od wielu lat, zamykam oczy, usypiam - budzę się, otwieram oczy a pomiędzy czarna dziura, nie ma czasu, przestrzeni, myśli, tylko czerń i bloga cisza...
 
Mężczyzna

Krasnoludek924

Nowicjusz
Mi się ostatnio śniło jak ostro rżnę koleżankę z pracy. Kiedy rano się z nią witałem, sen mi się przypomniał a ona spojrzała na mnie jakby dobrze wiedziała co mi się przyśniło. Wiem, że to tylko w mojej głowie, ale przez ułamek sekundy poczułem jakby to się wydarzyło naprawdę, był to mocno realistyczny sen.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Tej nocy śniło mi się, że jestem w mieszkaniu mężatki z która sie kochałem. Gdy sie pozegnaliśmy i chcialem wychodzić, zastąpił mi drogę jej mąż. W ręku miał butelke wódki, otworzył dzwi od swojego pokoju i powiedział : wchodz pan, napijemy się..... Ja prdlę!!!! O 4.30 poderwało mnie z wyra, dobrze że sie nie rozdarłem:eek:;)
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Dziś podczas drzemki śniło mi się, że weszłam do domku, w którym ludzie są nastawieni na seks zabawy. Powitał mnie jakiś chłopak, który zaczął mnie komplementować i macać mnie po cyckach. Potem zdjęłam spodnie i majteczki, i zaprosiłam go do wyruchania mnie, wypięłam się mocno, i wjechał we mnie mocno i dawał mi klapsy, a ja wyjęczałam, że pierdoli mi dziurkę tak cudownie, że mogłabym mu dawać codziennie 🥵 Niestety po tym się obudziłam i nie wiem, gdzie skończył :(
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Dziś podczas drzemki śniło mi się, że weszłam do domku, w którym ludzie są nastawieni na seks zabawy. Powitał mnie jakiś chłopak, który zaczął mnie komplementować i macać mnie po cyckach. Potem zdjęłam spodnie i majteczki, i zaprosiłam go do wyruchania mnie, wypięłam się mocno, i wjechał we mnie mocno i dawał mi klapsy, a ja wyjęczałam, że pierdoli mi dziurkę tak cudownie, że mogłabym mu dawać codziennie 🥵 Niestety po tym się obudziłam i nie wiem, gdzie skończył :(
Jak czytam twoje posty to robi mi sie od razu cholernie gorąco 😈😈😈
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Śniło mi się, że jestem na jakiejś szkolnej wycieczce. Jakiś nauczyciel był do mnie źle nastawiony, raz mnie ochrzanił. To przyszłam do niego późnym wieczorem, ubrana w obcisłą, króciutką, czarną sukienkę i czerwone szpilki. Zamknęłam drzwi od jego pokoju, i zaproponowałam mu, żebyśmy polepszyli nasze relacje ;) Wypięłam się dla niego, a on mnie zlał po dupci, wymasował mnie długo po cipuni, a na koniec dałam mu się ostro wyruchać na fotelu, i spuścić się na moją cipkę 😌
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Śniło mi się, że jestem na jakiejś szkolnej wycieczce. Jakiś nauczyciel był do mnie źle nastawiony, raz mnie ochrzanił. To przyszłam do niego późnym wieczorem, ubrana w obcisłą, króciutką, czarną sukienkę i czerwone szpilki. Zamknęłam drzwi od jego pokoju, i zaproponowałam mu, żebyśmy polepszyli nasze relacje ;) Wypięłam się dla niego, a on mnie zlał po dupci, wymasował mnie długo po cipuni, a na koniec dałam mu się ostro wyruchać na fotelu, i spuścić się na moją cipkę 😌
Co ja bym dał żeby być tym nauczycielem 😈😈😈😘😘
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Śniło mi się, że jednego dnia miałam iść coś załatwić w miejscu, gdzie było sporo ludzi. Gdy weszłam, spodobała mi się od razu jedna dziewczyna. Pogadałam z nią chwilkę, a potem wypięłam się, i gdy nikogo nie było, to ta dziewczyna rozpieszczała mi swoim języczkiem moją napaloną szparkę. Potem niestety musiałam już iść dalej, ale była taka chwila, że zostałam sama z takim 40 letnim facetem w pomieszczeniu. Wypięłam się, a on mnie zadowalał języczkiem po cipuni. Potem znów musiałam iść dalej, ale zaczęłam się zaznajamiać z jednym z chłopaków z jednego działu. Gdy zostaliśmy sami, wypięłam się i dałam mu się ostro wydymać w szparkę. Potem ktoś go zawołał i niestety musiał iść, ale potem znów wrócił, i podstawiłam mu się do wyruchania mojej dupci 😉
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Jak wy to robicie że pamiętacie takie szczegóły? Ja to się tylko budzę że sterczącym drągalem i przyspieszonym oddechem. Coś tam się kołacze w głowie ale za chwilę już nic nie pamiętam.
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Śniło mi się, że pojechałam na kilkudniowy wyjazd służbowy.

Do hotelu dotarłam z samego rana, dostałam pokój i tak jak się umawialiśmy od razu wysłałam Ci jego numer SMSem. Czułam, że to nie jest najlepsza myśl bo tego dnia miałam poznać wiele osób w innej siedzibie mojej nowej firmy i powinnam się do tego przygotować.

Zdążyłam się odświeżyć po podróży, słyszę pukanie do drzwi. Otwieram, patrzę Ci w oczy, a Ty nic nie mówisz tylko przyciągasz mnie za kark do swoich ust. Po tym oszałamiającym pocałunku próbuję coś powiedzieć, Ty jednak rzucasz tylko:
- Później.
Wciągam Cię więc do pokoju, opieram o drzwi i ściągam Ci spodnie, klękam. Od tak dawna obiecywałeś mi tego kutasa, że nie zamierzam na niego dłużej czekać. Gdy wreszcie Cię liżę czuję jakbym dostała upragnioną nagrodę, smakujesz tak dobrze. Patrzę do góry, na Twoją twarz, ale masz ją skierowaną w górę i widzę tylko jak przełykasz ślinę i ciężko oddychasz. To dobra perspektywa, Twoje ciało na mnie niesamowicie działa i dobrze o tym wiesz.

Wiesz też, że nie mamy dużo czasu więc kierujesz mnie na łóżko i zmuszasz abym się wypięła jak Twoja grzeczna suczka. Podchodzisz z tyłu i drażnisz palcami moją cipkę i tyłek. Po chwili wpijasz się we mnie ustami i zostajesz tam na dłużej. Jak ja to uwielbiam.
Jestem niecierpliwa, chcę dostać Twojego fiuta ponad wszystko. Jestem już taka mokra i gotowa na Ciebie, że wiję się i proszę o niego. Ty pieścisz mnie całą i przeciągasz te tortury teraz liżąc moje cycki. Gdy już widzisz, że zaraz sama go sobie wsadzę unieruchamiasz mi ręce nad głową i całujesz głęboko. Czuję swój smak na Twoich ustach, to takie upajające…

Jedną ręką drażnisz moją cipkę swoim fiutem. Nie wchodzisz od razu, zbierasz nim moją wilgoć i tylko mnie podkręcasz. Wiesz jak wyprowadzić mnie z równowagi, a ja mogę tylko grzecznie czekać. Uśmiechasz się zawadiacko i wtedy we mnie wchodzisz, a ja widzę gwiazdy. Tyle na to czekałam.

Posuwasz mnie w tylu konfiguracjach, że sama już nie wiem jak się nazywam, ale to nieistotne, dochodzę w trakcie kilka razy i jest mi tak dobrze. Wreszcie i Ty dochodzisz, pompujesz we mnie swoją spermę, wyciągasz fiuta i ostatnie strzały kierujesz jeszcze na moją cipkę. Naznaczasz mnie. Dajesz mi go do ust, mogę wylizać do czysta już opadającego fiuta. Mówisz, że byłam Twoją grzeczną dziewczynką. Wiesz jak lubię spermę, zbieram palcem naszą połączoną wilgoć z wymęczonej już cipki i oblizuję dłoń patrząc Ci w oczy. Powstrzymujesz mnie przed wylizaniem wszystkiego.
- Teraz założysz grzecznie majtki. Pojedziesz do biura, przywitasz się ze swoimi współpracownikami, w tym czasie moja sperma będzie cały czas z Ciebie wyciekać. A Ty będziesz mną pachnieć. Zobaczymy się po pracy. - mówisz, po czym całujesz mnie w usta ostatni raz tego poranka i wychodzisz.
Zostawiasz mnie ledwo żywą, ale przeszczęśliwą.


To był dobry sen. Aż musiałam go od razu opisać. Wracam spać, może uda mi się zobaczyć drugą rundę ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Ja miałem taki sen... pamiętam jak dziś.

Miałem na studiach koleżankę, która miała odrobinkę więcej ciała. W śnie jechaliśmy autobusem i chciałem dobrać się do jej cycków a jej koleżanka mnie odciągała od nich.

Tak byłem podniecony,że się spuściłem :cool:
 

Soulmate86

Nowicjusz
Anal mi sie śnił.
Ogólnie sny erotyczne mam często i odczucia są tak realne, że nototorycznie budzę sie z mokra i pulsującą...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry