• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasze erotyczne sny :)

Kobieta

Laskotek

Cichy Podglądacz
Śniło mi się że byłem w windzie, która zatrzymuje się na którymś piętrze.
Wchodzi do niej jakaś dziewczyna, ubrana w
czarną mini i białą koszulę.Stając tyłem do mnie dotyka pośladkami mojego penisa.
Przed nami na ścianie windy jest lustro, w odbiciu widzę jak uśmiecha się do mnie i zaczyna kręcić tyłkiem na moim penisie.
Po pewnej chwili podwija ręką spódniczkę, dostrzegam białe stringi. Następnie wraca do ruchów tyłkiem, po chwili przestaje, bierze moją dłoń i kładzie sobie na cipce, pokazuje że mam ją pieścić i tak też robię przez jej bieliznę. Winda zatrzymuje się, zabieram rękę ona szybko obciąga spódniczkę w dół. Mówi do mnie żebym z nią poszedł do kantorka, następnie wychodzimy z windy i nagle sen się ucina i znowu jesteśmy w windzie. Patrzymy na siebie, ona mówi do mnie że było jej bardzo przyjemnie. Zdziwiony odpowiadam że nie wiem o co chodzi i że nie pamiętam. A ona na to że tej godziny nie zapomni do końca życia. Po jej słowach obudziłem się.
/Rafał
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Niedawno mi się śniło, jak z jakimś facetem oglądałam tv, i w pewnym momencie całuję go po szyi, i masuję mu kutasa przez spodnie, po czym spytał się mnie, na co mam ochotę, a ja mu odpowiedziałam, że bardzo chcę mu zrobić loda, uśmiechnął się zadowolony, a ja zeszłam niżej i się nim zajęłam, do spustu w moje gardło, a potem powiedziałam mu, że chcę na nim pojeździć, odpowiedział, żebym wskakiwała, i ujeżdżałam go tyłem do niego 😉
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ostatnio śniło mi się, że wsiadła na mnie Geri Halliwell i zaczęła się ze mną bzykać. Miałem wtedy przez sen tak intensywny orgazm, że przez chwilę po obudzeniu czułem przyjemne zwiotczenie mięśni całego ciała.
 
Mężczyzna

Himeros

Cichy Podglądacz
Nie często pamiętam sny... Choć żona często pyta co mi się śniło bo penis sterczał jak szalony :)

Ale jeśli już pamiętam to z reguły scenariusze są 2: albo żona z innymi albo ja z wysportowanym, umięśnionym ogierem.
 

Kogucik69

Podrywacz
Śniło mi się, że przyszedłem do kumpla pograć na konsoli. Gdy grałem z nim w fifke jego brat walił mi konia. Później sen zmienił się i byłem w domu i miałem już mojemu ojcu ściągnąć slipki i się nim zająć, ale obudziłem się :( wstałem z takim wzwodem, że od razu poszedłem zwalić do łazienki.
 
D

Deleted member 42063

Guest
Jak rozmyslam o moim snie to mam wrazenie ze brakuje mi piatej klepki😂
Snilo mi sie ze porwalam aktora i go przywiazalam do lozka😳 czekalam az sie obudzi lub otworzy oczy (co ja mu musialam zrobic - pigulke gwaltu😂 - szczerze nie wiem, akcja zaczela sie w pokoju hotelowym), na poczatku sie przestraszyl jak kazdy ale tlumaczylam mu ze nie jestem jakas wariatka i nic mu nie zrobie (bo tak naprawde chcialam zeby to zrobil dobrowolnie🤪). Mialam normalna bielizne z pasem, obcasy i trenchcoat. Obiecywal ze jak go uwolnie to nie zglosi tego i zmieklo mi serce i go uwolnilam, czyli musialam na nim usiasc i go uwolnic. On wtedy gwaltownie mnie podniosl, przyparl do sciany i zlapal za gardlo, patrzal mi w oczy i… kurde nie wiem co dalej…. Nie pamietam zeby ten sen sie jakos skonczyl😩
I nigdy nie wrocil sen… moze wyladawalam w pace dlatego nie bylo kontynuacji🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ogólnie nie pamiętam swoich snów, żona tylko rano się śmieje że znowu kogoś opierdzielałem w robocie. Ale po zmianie stanowiska na bardziej papierowe się uspokoiłem, a od kiedy zmieniłem dietę i łykam dodatkowo witaminy zrobiło się bardziej erotycznie. Nie, snów dalej nie pamiętam ale żona chciała wymóc na mnie spanie przynajmniej w spodenkach bo ma cały mokry tyłek i nogi. Raz opowiadała że się obudziła bo ciekło jej po nogach a jak rozeznała temat to się okazało że to że mnie ciekło na nią bo byłem przytulony na łyżeczkę. Sam jestem ciekaw co też takiego mi się śni.
 
Mężczyzna

popofan

Cichy Podglądacz
Śniło mi się w sobotę, że był u nas O i oglądaliśmy mecz. Nic nadzwyczajnego, prawda J.

Tymczasem Ty zeszłaś do nas przechodząc przed telewizorem. Od razu zauważyliśmy , że masz na sobie nieprawdopodobnie nietypowy strój. Przezroczysta koszulka na ramiączkach , która podkreślała Twój piękny biust i sterczące suteczki przebijały się przez materiał. Majteczki piękne, koronkowe podkreślające kształt Twojej pupy. Przeszłaś tak do kuchni i rzuciłaś : czy mm coś dla nas zrobić. Zapadła cisza. Powtórzyłaś pytanie : czy mogę coś dla was zrobić ? odpowiedzieliśmy, że nie nic nie trzeba. Zapytałaś ponownie … czy na pewno nic nie mogę dla was zrobić ? Niepewnie powiedzieliśmy , że może przejdziesz znowu przed telewizorem ???. Podeszłaś i zamiast przejść stanęłaś przed nami zasłaniając telewizor i mecz. Rzuciłaś w naszą stronę : czy o to wam chodziło ? Zbaranieliśmy na Twój widok. Ty spokojnie , zaczęłaś obracać się , prezentując swoje wdzięki to bokiem , to tyłem niekiedy wypinając pupę w naszą stronę. Nie mogłem się powstrzymać i wyjąłem kutasa na wierzch i zacząłem sobie robić dobrze. Spojrzałaś w moją stronę i widać było , że czekałaś na taką właśnie reakcję. Spojrzałaś na O i powiedziałaś O twoja kolej, bierz przykład z P. Podał się twoim sugestiom błyskawicznie. Spojrzałaś na nas i powiedziałaś Panowie kto pierwszy tryśnie i zaczęłaś swój taniec. Wtedy się obudziłem z nieprawdopodobnie sterczącym kutasem, co było począć , troszkę go pomęczyłem.

p.s. czy sen miałby się urealnić , hym sam nie wiem, ale pokaz na pewno bym z dziką rozkoszą zobaczył.
 
Mężczyzna

popofan

Cichy Podglądacz
Podobno trzeba zapamiętać i zapisać sny , które człowiek będzie śnił przez kolejne 14 dni od dnia wigilii . Miałem kilka snów : to kogoś zwalniali w xxx, to mnie zwolnili z yyy, tylko męczyły mnie te sny. Miałem też jeden sen, miły sen. Przypomniałem sobie o nim kiedy byliśmy u Was na xxx 2 stycznia 2016 roku. Spojrzałem na Ciebie , gdy siedziałaś na stopniu i ruszałaś nogą w lewo i w prawo. Zapytałem Ciebie czy paliłaś trawkę, odparłaś , że tak ale nie zadziałała na Ciebie. Wtedy nastąpił błysk wspomnienia i sen powrócił.

Przyszedłem do Ciebie, by przywieść kilka rzeczy, które zostawiłaś jeszcze na yyy. Wnętrze kuchni było inne niż na xxx, bardziej nowoczesne. Siedziałaś w kuchni przy stole, obierałaś jakiś owoc. Powiedziałaś żebym usiadł. Sięgnąłem po orzechy włoskie. Jeden mi spadł pod stół. Spadł tak głęboko, że musiałem po niego wejść pod stół. Rzuciłaś , daj spokój nie szukaj go i tak trzeba będzie posprzątać przed sprzedażą domu. Nic nie odpowiedziałem, bo mnie zamurowało. Zobaczyłem twoje nogi spowite w delikatny materiał , lekko przezroczysty , ukazujący piękno twojego ciała, na górze miałaś koszulkę na ramiączkach. Piękny widok rozchylone uda i pięknie opięte piersi !!! Barbarzyństwo !!! pomyślałem wtedy sobie !!! jak można chcieć zmniejszać takie CUDA. Fala gorąca przetoczyła się przez moje ciało. Nie mogłem się ruszyć, patrzyłem i chłonąłem nieprawdopodobny widok, chwilo trwaj !!!

Usłyszałem : co tam robisz ? nie chciałem odpowiadać, bałem się odpowiedzi, nie chciałem myśleć , pragnąłem patrzeć i rozkoszować się widokiem.

Usłyszałem bardziej stanowcze : Co tam robisz ?!

Odpowiedziałem bez zastanowienia : patrzę.

Padło z Twojej strony : na co patrzysz ?? jeszcze szybciej odpowiedziałem bez namysłu i speszony : na Ciebie.

Odrzuciłaś : hym … i co tam widzisz ???

Odpowiedziałem : widzę nieprawdopodobnie zmysłową i seksowną kobietę, której widok odurzył zmysły i zalał falą podniecenia moje ciało.

Zapadła cisza. Przez dłuższą chwilę , żadne z nas nie odezwało się choćby słowem.

Niepewnie powiedziałem : czy mogę na Ciebie jeszcze popatrzeć ?

Odpowiedziałaś : popatrzeć ??? tylko popatrzeć ??? Tak , tylko popatrzeć, odparłem.

Na odpowiedź musiałem poczekać dłuższą chwilę, brzmiała : tak, możesz.

Gdy usłyszałem te słowa, zakręciło mi się w głowie, czułem się oszołomiony i odurzony rozkoszą, kolejna fala nieprawdopodobnego gorąca przeplatającego się z podnieceniem wstrząsnęła moim ciałem. Poruszałaś lekko, rytmicznie nogami to raz rozchylając uda , ukazując klejnot róży rozkoszy, to łącząc je ponownie. Zwinnie odpięłaś zapięcie biustonosza i błyskawiczne wyjęłaś go spod bluzki , Twoje cudne piersi sprężyście podskoczyły do góry pod bluzką po czym dostojnie opadły ukazując swoje piękno. Dotykałaś swoich piersi. Gładziłaś je delikatnie i czule masowałaś, odwdzięczały się ukazując lekko zarysowane i przebijające się przez bluzeczkę suteczki. Zsunęłaś oba ramiączka, bluzeczka już tylko zasłaniała piersi tylko opierając się na suteczkach. CZYSTY OBŁĘD !!! Jestem w raju !!! nie mogłem się już powstrzymać. Musiałem , musiałem zrobić sobie dobrze !!!

Było mi wstyd, nie wiedziałem , co zrobić. Przytuliłaś mnie i powiedziałaś : nic się nie stało i nie wstydź się. Objąłem Cie i z łzami w oczach powiedziałem : nienawidzę tego kraju za to , że tacy wartościowi ludzie muszą i chcą z niego wyjeżdżać, Kocham Cię i przepraszam.



p.s. zapisałem swój sen , żeby pamiętać. Do spełnienia to jest Wasz wyjazd z kraju. Jak do tego dojdzie to pewnie wyślę lub przekażę Ci ten sen, ale nie sądzę , że w wersji oryginalnej.
 
Mężczyzna

Krzysiek0808

Cichy Podglądacz
Poprzedniej nocy śniła mi się teściowa... Zauważyłem ją w łazience przez uchylone drzwi, światło w korytarzu było zgaszone więc pomyślałem że pewnie mnie nie zauważy, nic bardziej mylnego gdy tylko mnie ujrzała i zorientowała się że patrze na jej nagie ciało zaprosiła mnie do środka. Speszony wszedłem nie wiedząc co powiedzieć, uśmiechnęła się i powiedziała że jeśli chciałem popatrzeć wystarczyło powiedzieć, odpowiedziałem że przypadkowo przechodziłem i że strasznie mi głupio. Odparła nie potrzebnie i usiadła na zamkniętej toalecie rozchylając nogi... Stanąłem przed nią w dwóch miejscach jednocześnie na podłodze i w spodniach, zauważyła wzwód. Złapała mnie za rękę i przyłożyła do swojej cipki, pozwoliła ją masować i wsuwać paluszki do środka. Wtedy na korytarzu usłyszałem hałas i widok nie domkniętych drzwi, poderwałem się żeby je zamknąć niestety ktoś w nich stał nie wiem jak długo i co widział... Okazało się że był to kelner z jakiejś restauracji, przeprosił mówiac że chciał skorzystać. Drzwi zamknęły się a mnie wyrwał ze snu sterczący penis... Był tak napięty że nie mogłem opanować wzwodu przez dłuższy czas... Pulsował i pulsował...
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Aby opowiedzieć mój ostatni sen erotyczny muszę zacząć od wstępu i wyjaśnić kto jest kim. Otóż od lat mam przyjaciółkę, którą poznałem jak miałem 17 lat, ona miała wówczas 14. Przez lata znajomości zacząłem się w niej mocno podkochiwać - dogadywaliśmy się, ma na prawdę fajny charakter i jest bardzo ładna. W sumie gdy zdobyłem się na to żeby uderzyć ona zaczęła spotykać się z kimś na poważnie. Miała wtedy 19 lat. Odpuściłem ale dalej się przyjaźniliśmy. Gdy miała 21 lat urodziła im się córka, jednak po urodzeniu dziecka przestało jej się układać w związku. Mąż (bo wzięła ślub w międzyczasie) znikał, a kiedy trzeba było jej pomóc to pomagałem ja. Bardzo się zbliżyliśmy i kiedy został ostatni krok do przejścia na inny etap ja odpuściłem. Przemyślałem wszys i uznałem, że nie nadaję się a ojca, stałego partnera i jedyne co, to bym ją skrzywdzil. To było 12 lat temu od tamtej pory ja się ożeniłem, przyjaźń ma się doskonale, a moja żona i przyjaciółka znają się i lubią (żona wie, że się w niej kochałem).
Kilka dni temu miałem sen erotyczny z nią w roli głównej. Sen tak realistyczny i tak gorący i tak dobrze zapamiętany, że kiedy się obudziłem, to miałem wyrzuty sumienia. Wiem, że nie powinienem z bo nie możemy kontrolować swoich snów, ale czułem się aż dziwnie 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry