• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasze plany na fantazje do najbliższej zabawy solo 😉

Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Ja do pierwszego orgazmu wyobrażę sobie jedną dziewczynę, którą często wyświetla mi na fb, jak jej liżę jej apetyczne cyce, a potem rucham ją sztucznym kutasem w szparkę i w dupcię 🥵 Do drugiego orgazmu wyobrażę sobie, jak daję się ruchać kolegom w szkole w szatni 🥵 A do trzeciego orgazmu wyobrażę sobie , jak pewien facet pluje mi na buźkę, chwyta mnie mocno za włosy i każe mu ciągnąć pałę na kolanach 🥵
 
Mężczyzna

Raphaeeel155

Nowicjusz
Do pierwszego wybieram zdecydowanie koleżankę, która z nam od lat i zawsze kusi swoim ubiorem na instagramie 🥵 Wyruchalbym ja we wszystkie dziurki po 2 razy 🤤 Do drugiego wyobrażam sobie, że pewna nie dawno poznana koleżanka przyjezdza na parking przy lesie i grzecznie wypina mi tylek, a na koniec ją zalewam. Trzeci to zamówienie jakiegoś ubera (kobieta) I w trakcie jazdy do domu zaoferowałbym jej loda z połykiem, po czym bez problemu przechodzi do tyłu i zaczyna mi obciągać aż do statniej kropelki.
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Ja do pierwszego orgazmu wyobrażę sobie jedną dziewczynę, którą często wyświetla mi na fb, jak jej liżę jej apetyczne cyce, a potem rucham ją sztucznym kutasem w szparkę i w dupcię 🥵 Do drugiego orgazmu wyobrażę sobie, jak daję się ruchać kolegom w szkole w szatni 🥵 A do trzeciego orgazmu wyobrażę sobie , jak pewien facet pluje mi na buźkę, chwyta mnie mocno za włosy i każe mu ciągnąć pałę na kolanach 🥵
Czy Ty jesteś moją dziewczyną?😅
 
Mężczyzna

Reko

Cichy Podglądacz
Ja do pierwszego orgazmu wyobrażę sobie jedną dziewczynę, którą często wyświetla mi na fb, jak jej liżę jej apetyczne cyce, a potem rucham ją sztucznym kutasem w szparkę i w dupcię 🥵 Do drugiego orgazmu wyobrażę sobie, jak daję się ruchać kolegom w szkole w szatni 🥵 A do trzeciego orgazmu wyobrażę sobie , jak pewien facet pluje mi na buźkę, chwyta mnie mocno za włosy i każe mu ciągnąć pałę na kolanach 🥵
Ile masz lat?
 
Mężczyzna

Danny997

Cichy Podglądacz
Ja do pierwszego orgazmu wyobrażę sobie jedną dziewczynę, którą często wyświetla mi na fb, jak jej liżę jej apetyczne cyce, a potem rucham ją sztucznym kutasem w szparkę i w dupcię 🥵 Do drugiego orgazmu wyobrażę sobie, jak daję się ruchać kolegom w szkole w szatni 🥵 A do trzeciego orgazmu wyobrażę sobie , jak pewien facet pluje mi na buźkę, chwyta mnie mocno za włosy i każe mu ciągnąć pałę na kolanach 🥵
Szczerze, w takim zestawieniu, w 3ciej sytuacji z Twoich wyobrażeń chętnie bym odegrał główną rolę, tak tylko byś mogła mieć to czego potrzebujesz, pozdrawiam
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja o dziewczynie z silowni. Po treningu ide na saune, po chwili wchodzi ona i z usmiecham na twarzy zrzuca z siebie recznik. Podchodzi do mnie, pada na kolana i bierze głęboko do buzi. Potem rucham ja od tyłu, jest mi tak dobrze ze niechcący dochodzę w niej
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Do pierwszego orgazmu wyobrażę sobie, jak zabawiam się moją napaloną cipką i rozgrzanymi cyckami przed moim kolegą i dochodzę dla niego 🥵 Do drugiego orgazmu wyobrażę sobie, jak klękam przed nim i bardzo przyjemnie i rozkosznie się nim zajmuję 🥵 A do trzeciego orgazmu wyobrażę sobie, jak daję mu się ruchać mocno w fotelu 🥵
 
Mężczyzna

Normalny86

Nowicjusz
Ja do pierwszego orgazmu wyobrażę sobie jedną dziewczynę, którą często wyświetla mi na fb, jak jej liżę jej apetyczne cyce, a potem rucham ją sztucznym kutasem w szparkę i w dupcię 🥵 Do drugiego orgazmu wyobrażę sobie, jak daję się ruchać kolegom w szkole w szatni 🥵 A do trzeciego orgazmu wyobrażę sobie , jak pewien facet pluje mi na buźkę, chwyta mnie mocno za włosy i każe mu ciągnąć pałę na kolanach 🥵
Masz fajne fantazje. Podobają mi się i pewnie większości.
 
Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
A ja założę pończochy, szpilki i wsadzę sobie dildo w dupę i będę z nim chodził po domu. Jara mnie jak coś mi z dupy wystaje. Potem będę walił konia oglądając crossdresserów, spuszczę się na szpilki i zliżę spermę
Ja lubię ubrać sobie rajstopki czarne błyszczące, obejrzeć jak w nich wyglądam i ten przyjemny ucisk. Masturbuje się i właśnie też się bawię analnie. Tylko nie wiem czy mam zły sprzęt bo niby dobrze ale z korkami nic nie czuć, dildo nie poręczne. Masz jakieś porady ?
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Wyobrażę sobie, jak po lekcjach w szkole, wchodzę do męskiej toalety, umówiona tam z trzema kolegami na gorące chwile ;) Rozbierają mnie, macają, smyrają, po czym daję im się przeruchać, każdemu w każdą dziurkę - trzech ich rżnie mnie jednocześnie, potem zmiana, i potem kolejna, w każdej dziurce mam dużo spermy, na koniec plują jednocześnie troje na moją buźkę, nazywając mnie puszczalską szmatą do zabawy, i dają mocnego klapsa po kolei na pożegnanie 🥵
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry