• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej podniecająca rzecz jaką usłyszeliście od partnerki apropo jej poprzednich doświadczeń?

Mężczyzna

Dan88

Cichy Podglądacz
Ciekawy wątek. Zwykle po latach partnerki otwierają się na opowiadanie o swoich historiach i doświadczeniach. U mnie jest podobnie.

Jak poznałem moja obecna Ż na studiach to uważałem ją za raczej spokojną i mało doświadczoną w tematach damsko-meskich. Dopiero po X latach małżeństwa stopniowo się otwierała i uchylała rąbka tajemnicy jej przygód. I teraz wiem, że jej nie doceniłem po tym co mi opowiedziała. Nie byłem świadomy, że miała kilku przede mną. Że wywijała różne rzeczy na imprezach....ehh słuchało się tego z wypiekami. I nadal liczę, że to nie koniec i na jeszcze coś w zanadrzu 😉
Zdradzisz coś więcej z jej opowieści o imprezach? ;)
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Wczoraj wieczorem zaprosiliśmy parę znajomych na małą posiadówkę, i kiedy już wszyscy czworo byliśmy mocno pijani, zaproponowaliśmy grę - PRAWDA/FAŁSZ na temat seksualnych doświadczeń. I tak mój kolega mówił zdanie, zaś moja żona musiała powiedzieć PRAWDA/FAŁSZ. Następnie ja mówiłem zdanie, a jego dziewczyna musiała się do tego odnieść. I analogicznie moja małżonka do kolegi i ja do jego dziewczyny. Każdy mógł jeden raz powiedzieć POMIDOR. Kilka najbardziej podniecających wyznań mojej żony:

- Zdarzyło mi się uprawiać seks z dwoma mężczyznami jednego dnia - PRAWDA.
- Odkąd jestem w związku małżeńskim, tylko mój mąż bawił się moim nagim ciałem - FAŁSZ.
- Zanim poznałam mojego męża, zdarzyło mi się uprawiać seks w miejscu publicznym - PRAWDA.
- Pierwszy raz seks analny uprawiałam w liceum - PRAWDA.
- Pomimo, że znam mojego męża już prawie 10 lat, jest kilku facetów, przed którymi klęczałam robiąc loda więcej razy - PRAWDA.
- Zdarzyło mi się kilka razy dać przelecieć facetowi, którego dopiero co poznałam - POMIDOR.

Przyznam szczerze, że choć niektóre z tych odpowiedzi nie były dla mnie niczym nowym, to najbardziej podniecała mnie zawstydzona mina mojej żony, kiedy to mówiła i to, że zaprezentowała się jako taka niegrzeczna przed znajomymi.
 
Mężczyzna

TrueAssLover

Nowicjusz
Pewnie nie w temacie... Ale podniecające było kiedy moja partnerka doświadczyła zemną swojego pierwszego mokrego orgazmu i skwitowała to że nigdy wcześniej z nikim tego nie miała... To cudowne zwieńczenie gorącego uczucia między nami, wierzcie albo nie ale to buduje każdego faceta, kiedy czuje że jego kobieta jest spełniona...
Mokry orgazm - super. Jak tego dokonałeś? Chyba nie każda kobieta jest do tego zdolna...
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Dlatego mówi mi o tym po 15 latach :). Nie, teraz traktuje to zgoła odmiennie - nawet bardzo mi sie to podoba. A dwa, jak byliśmy wtedy może ze sobą miesiać lub dwa to kto wiedział, że to będzie na 100% na poważnie. Także jestem z tym nawet bardziej niż okej :)
 
Mężczyzna

TAMARCEL

Cichy Podglądacz
Wczoraj wieczorem zaprosiliśmy parę znajomych na małą posiadówkę, i kiedy już wszyscy czworo byliśmy mocno pijani, zaproponowaliśmy grę - PRAWDA/FAŁSZ na temat seksualnych doświadczeń. I tak mój kolega mówił zdanie, zaś moja żona musiała powiedzieć PRAWDA/FAŁSZ. Następnie ja mówiłem zdanie, a jego dziewczyna musiała się do tego odnieść. I analogicznie moja małżonka do kolegi i ja do jego dziewczyny. Każdy mógł jeden raz powiedzieć POMIDOR. Kilka najbardziej podniecających wyznań mojej żony:

- Zdarzyło mi się uprawiać seks z dwoma mężczyznami jednego dnia - PRAWDA.
- Odkąd jestem w związku małżeńskim, tylko mój mąż bawił się moim nagim ciałem - FAŁSZ.
- Zanim poznałam mojego męża, zdarzyło mi się uprawiać seks w miejscu publicznym - PRAWDA.
- Pierwszy raz seks analny uprawiałam w liceum - PRAWDA.
- Pomimo, że znam mojego męża już prawie 10 lat, jest kilku facetów, przed którymi klęczałam robiąc loda więcej razy - PRAWDA.
- Zdarzyło mi się kilka razy dać przelecieć facetowi, którego dopiero co poznałam - POMIDOR.

Przyznam szczerze, że choć niektóre z tych odpowiedzi nie były dla mnie niczym nowym, to najbardziej podniecała mnie zawstydzona mina mojej żony, kiedy to mówiła i to, że zaprezentowała się jako taka niegrzeczna przed znajomymi.
fajne to, macie pomysł na podobne pytania?
 
Mężczyzna

MCBLACKJACK99

Nowicjusz
Może nie typowo na temat wcześniejszych doświadczeń, ale strasznie mnie podnieciło jak moja żona przyznała się , że jeszcze jak byliśmy w narzeczeństwie dała koledze z pracy
 
Mężczyzna

mrhyde79

Cichy Podglądacz
Ja miałem fajna sytuację gdy z aktualną żona zaczynałem się spotykać. Miała kolegę - kochanka który nas wyswatał. Dodatkowo swingowalismy również z nim i jego partnerką.
Mocno mi się spodobało gdy już podjęliśmy decyzję ze będziemy razem i jej kochanek powiedział że fajnie ale liczy że będą się mogli kochać po kryjomu. Żona się nie zgodziła powiedziała że teraz możemy razem nie koniecznie w 4 ale koniecznie za moją wiedzą i zgodą.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry