• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość

Kobieta

Rene93

Erotoman
Hmmm... kompleksy . To ludzie sprawiają , że każdy z nas ma kompleksy. Nie wpasowujesz się w normy "piękna" to jesteś obgadany. I tak to wygląda. Bardzo ciężko jest się przełamać.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Rene93, na ogół tak - choć czasem zdarza się, że jakaś osoba sama sobie coś wmawia, i nawet nie są tu potrzebne cudze stwierdzenia. Ogólnie to najlepiej się nie przejmować cudzymi opiniami na temat naszego wyglądu, tylko ignorować je. I samemu znać swoją wartość. Ja tam uważam, że kobiece ciało jest piękne i że nie ma najmniejszego powodu się go wstydzić. Kompleksy i wstyd można zrozumieć w przypadku, gdy jakaś kobieta jest oszpecona, np. poparzona czy pełna blizn - ale nie wtedy, gdy nie ma określonego typu figury lub gdy po prostu ma cellulit (na który jakieś 95% facetów i tak nie zwraca uwagi).
Najlepiej by było, gdyby każda kobieta kochała swoje ciało.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Było by najlepiej racja. Ale jeśli ktoś z kim jesteś powie Ci czasem coś miłego tak od siebie, to buduję wartość. Jest to potrzebne zarówno facetowi jak i kobiece. Chyba kobiety tak mają, że dużo sobie wmawiają a facet i tak ją kocha bezwzględnu na to jak wygląda teraz a jak np. po ciąży. Też uważam ciało kobiety za piękne bez dwóch zdań mimo to mam swoję ideały i często jest tak że dana kobieta uważana jest przez ogół za tzw. boginię a dla mnie ech... No wiadomo heh...
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Jasne, mówienie sobie nawzajem komplementów jest budujące. Tak jak ogólnie chwalenie się nawzajem i mówienie, co nam się podoba. Dobrze jest też, gdy kobieta, gdy jej pewność siebie nie jest na zbyt wysokim poziomie, pytała faceta o różne rzeczy związane z nią zamiast się domyślać i dopowiadać sobie pewne rzeczy. Szczerość zawsze jest dobra. Jeśli kobieta chce wiedzieć, czy podoba się facetowi bardziej niż inna kobieta, to dobrze by było, gdyby pytała o to wprost. Ogólnie, gdyby była bezpośrednia. Tak samo gdyby mówiła wprost o swoich potrzebach i o tym, co chce, żeby facet jej robił. To bardzo by ułatwiło wzajemne relacje. Facet nie potrafi czytać kobiecie w myślach - a niektóre kobiety zdają się o tym zapominać. :)
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Chciała bym się uczyć kogoś od nowa. Z tą wiedzą jaką mam w danej chwili o związku.

A jeśli chodzi o nagość to owszem podczas upałów pierwszym odruchem po powrocie z pracy było pozbycie się ciuchów. Przy żaluzjach opuszczonych ale jeśli chodzę w bieliźnie to uważam że nie muszę już tych żaluzji opuszczać bo w końcu na plaży nosimy podobny strój. Ja mam takie podejście. W sumie jest to trochę podniecające gdy się wie , że ktoś może podgląda akurat ...
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
W sumie jest to trochę podniecające gdy się wie , że ktoś może podgląda akurat ...
Racja. Niby podglądanie jest nie w porządku, a jednak ludzka próżność potrafi być mile połechtana, gdy ktoś nieznajomy uznał, że warto zawiesić wzrok na naszym ciele, które przypadkowo zobaczył. :)
Na temat podglądania jest osobny temat - w którym notabene też się wypowiedziałem.
Może też się wypowiesz? Zapraszam. :)
 
N

nomitabe

Guest
Chciała bym się uczyć kogoś od nowa. Z tą wiedzą jaką mam w danej chwili o związku.

A jeśli chodzi o nagość to owszem podczas upałów pierwszym odruchem po powrocie z pracy było pozbycie się ciuchów. Przy żaluzjach opuszczonych ale jeśli chodzę w bieliźnie to uważam że nie muszę już tych żaluzji opuszczać bo w końcu na plaży nosimy podobny strój. Ja mam takie podejście. W sumie jest to trochę podniecające gdy się wie , że ktoś może podgląda akurat ...
Ja zakładam, że skoro jestem u siebie to mogę chodzić jak mam ochotę, czy to z żaluzjami czy bez. Ktos chce patrzeć niech patrzy ;-) i niech mysli co chce, ale fakt, mimo wszystko jest to podniecające jak masz świadomość, że ktoś może patrzeć, albo tez w drugą stronę. Patrzenie jest podniecające jak inni chodzą nieubrani ;-)
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Można mieć czyjeś życie na sumieniu jakiś staruszek lub starsza Pani ...no wiesz ...takie widoki ...łoj to tylko w tv a na żywo ...
 
Mężczyzna

95kris

Cichy Podglądacz
Jestem nudystą. Często chodzę nago po domu. Jeżdżę na plaże nudystów. Ale lubię być tez nago gdy inni są ubrani, np. nagi spacer po lesie.
 
Mężczyzna

kocur37 M

Nowicjusz
Latem gdy jest gorąco, oczewiscie że, śpię nago i czasem przechadzam sie po domu😉. UWAŻAM ŻE NAGOŚĆ....POZA TYM , ŻE KRYJE W SOBIE PIĘKNO
JEST PRAWDZIWA.
 
Mężczyzna

Fireman

Seks Praktykant
Ja wczoraj po nocnej zmianie wracając do domu, zatrzymałem się przy drodze gdzie znajdowała się wiata dla rowerzystów. Zostawiłem samochód i poszedłem do tej wiaty na ławkę. Rozebrałem się do naga, posiedziałem chwilę, przeszedłem się kawałek wzdłuż drogi i po leśnej ścieżce. Liczyłem na jakieś samochody przejeżdżające obok po drodze ale akurat nic nie jechało. Dziś planuje podobny spacer, ciepłe noce są to już można ;-)
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Ja wczoraj po nocnej zmianie wracając do domu, zatrzymałem się przy drodze gdzie znajdowała się wiata dla rowerzystów. Zostawiłem samochód i poszedłem do tej wiaty na ławkę. Rozebrałem się do naga, posiedziałem chwilę, przeszedłem się kawałek wzdłuż drogi i po leśnej ścieżce. Liczyłem na jakieś samochody przejeżdżające obok po drodze ale akurat nic nie jechało. Dziś planuje podobny spacer, ciepłe noce są to już można ;-)
To się nazywa ekshibicjonizm i to się leczy i jest karalne.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry