• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Publiczna nagość

Mężczyzna

Mike25

Cichy Podglądacz
Kolo mnie olał, a Pani grzybiarka mnie zestresowała na początku i się rękoma zasłoniłem i postanowiłem z Nia zagadać i wytłumaczyć, że się po prostu nago opalam bo bałem się, że gdzieś zadzwoni i to zgłosi etc
 
Mężczyzna

Mike25

Cichy Podglądacz
Gadaliśmy ok 10 min. Tak ja nagi zakrywający się rękami. Najpierw jak Jej wytłumaczyłem i uznałem, że jest luz to chwile o grzybach gadaliśmy. Pokazała mi koszyk. Ja się trochę podnieciłem bo zaczął stawać 🙈 Ona co jakiś czas patrzyła na dół ale rozeszliśmy się pokojowo ja się pożegnałem i się odwróciłem i poszedłem dalej tyle co widziała moją gołą dupę, a i jeszcze powiedziała coś w stylu, że mam fajne ciało i żebym uważał tak tu chodzić - tyle
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Czy kogoś kręci publiczna nagość?
Kocham pieścić się leżąc na golaska przed ubraną dziewczyną
Uwielbiam kiedy mnie delikatnie mizia po jajeczkach , tyłeczku a ja dochodzę chlapiąc wokół gorącą spermą
Uwielbiam jak jej delikatne rączki rozcierają każdą kropelkę po moim ciele
Marzę o masturbacji przy kilku młodziutkich , ślicznych dziewczynach
Chciałbym być ich nagą zabawką na dziewczęcej imprezie , czuć wiele rączek , wiele języczków
Marzę żeby jedna po drugiej siadały na mojej mokrutkiej od ich soczków twarzy i żeby to trwało godzinami , bez końca

Ale się cudownie podnieciłem 🔥🔥🔥
 
Kobieta

monika84

Cichy Podglądacz
Oczywiście że tak i to nawet bardzo, jednak mój mąż jest bardziej konserwatywny w tej kwestii więc opcje typu plaże nudystów czy bieganie nago po lesie odpadają.

Czasami chodzę nago po domu i podnieca mnie możliwość że ktoś może mnie zauważyć lub po prostu ubieram się seksownie, albo otwieram drzwi na wpół ubrana i podnieca mnie jak ktoś na mnie patrzy. ☺️
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Oczywiście że tak i to nawet bardzo, jednak mój mąż jest bardziej konserwatywny w tej kwestii więc opcje typu plaże nudystów czy bieganie nago po lesie odpadają.

Czasami chodzę nago po domu i podnieca mnie możliwość że ktoś może mnie zauważyć lub po prostu ubieram się seksownie, albo otwieram drzwi na wpół ubrana i podnieca mnie jak ktoś na mnie patrzy. ☺️
A próbowałaś kiedyś w wietrzny dzień wyjść w króciutkiej rozkloszowanej spódniczce?
Czasami uda mi się namówić żonę, niesamowite wrażenia 😍
 
Mężczyzna

Majki55555

Cichy Podglądacz
Oczywiście że tak i to nawet bardzo, jednak mój mąż jest bardziej konserwatywny w tej kwestii więc opcje typu plaże nudystów czy bieganie nago po lesie odpadają.

Czasami chodzę nago po domu i podnieca mnie możliwość że ktoś może mnie zauważyć lub po prostu ubieram się seksownie, albo otwieram drzwi na wpół ubrana i podnieca mnie jak ktoś na mnie patrzy. ☺️
Polecam saunę beztekstylna tam bys się odnalazła. ☺️☺️☺️
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry