• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość w domu. Jak u was jest z nagością?

Mężczyzna

Mazan

Nowicjusz
Chodzić nago u kogoś w domu :) Oczywiście jak nie ma dzieci! Tylko osoby dojrzałe a najlepiej takie 40+ :) Wszyscy rozebrani zajmują się normalnymi domowymi obowiązkami :)
 
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Nie mam najmniejszego problemu z nagością nie krępuje mnie to w żaden sposób że jestem nagi i oczywiście w domu chodzę nago i tak samo śpię .
 
Mężczyzna

cuckoldmaniac

Cichy Podglądacz
Z byłą partnerką tak działaliśmy, nie mielismy dzieci.. więc wspolne wieczory okraszone były wspomnianymi strojami.. :)

Obecnie mieszkam sam, więc mogę sobie pozwolić na mega swobodę :)
 
Mężczyzna

Takeher

Cichy Podglądacz
Mnie mega podnieca fakt kiedy moja dziewczyna nie zakłada bielizny i wychodzimy na miasto . Najczęściej zdarza się to na wakacjach , gdzie zakłada tylko przewiewną sukienkę , i w każdej sytuacji w której jesteśmy sami z łatwością mogę się do niej dobrać lub rozebrać
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Mnie mega podnieca fakt kiedy moja dziewczyna nie zakłada bielizny i wychodzimy na miasto . Najczęściej zdarza się to na wakacjach , gdzie zakłada tylko przewiewną sukienkę , i w każdej sytuacji w której jesteśmy sami z łatwością mogę się do niej dobrać lub rozebrać
To tak samo ja u nas, też najczęściej na wakacjach żona nie zakłada bielizny i chodzi wszędzie bez, można się zagłębić w dziurki
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry