• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Zeusgora

Cichy Podglądacz
Ja bym miał ochotę zobaczyć teraz przez okno jakąś piękna dziewczynę która przebierala by się w sypialni w pizamke do snu. Która by mnie zobaczyła i nie uciekła a zrobiła piękne przedstawienie. Podziwia bym jej piękne nagie cialo, zwłaszcza piersi, uśmiech oczy i pośladki, patrzył bym jak dlugomk by mi pozwoliła. A gdy już by się przebrala, podeszła by na balkon i powiedziała "chodź" pobiegł bym bez wahania, zapytał bym o prysznic. Wszedlbym pod strugi chłodnej wody i mam nadzieję że po chwili ona za mną, stanelibysmy naprzeciw siebie, podziwialbym jej sterczace piersi i coraz wyrazniejsze sutki, ona wzięła by do ręki moja już nabrzmiala palke... Po chwili zaczął bym namydlac jej piękne cialo kokosowym żelem pod prysznic, wędrował bym po całym ciele, zwłaszcza brzuszku, pośladkach i cycuszkach... Ach jak ja dawno tak się nie bawiłem....
 
B

Basia

Guest
Banisteriopsis miał ktoś za mnie decydować a nie dawać alternatywę :p
Czyli kąpiel a potem 69 :)
 
B

Basia

Guest
z praktycznego punktu widzenia to tylko wanna lub prysznic
tylko czy zawsze jest człowiek w stanie panować nad sobą ? tzn. co i gdzie robi ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry