• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

adamoginski

Biegły Uwodziciel
Chciałbym posiedzieć nago w saunie

- - - Zaktualizowano - - -

Kurczę, pijany jestem. Jak wypije to zawsze mam ochotę na dziwne akcje. Przeleciał bym koleżankę z pracy przy mojej dziewczynie. Chciałbym żeby mi mówiła co mam robić :D
 
I

isKIwInG

Guest
W tej chwili mam ochotę na...głodne spojrzenie mężczyzny,który bierze do ust łyk old fashioned.Siedzi w fotelu i ma rozpiętą koszule...
 
B

Basia

Guest
najpierw poczuć usta na swoich piersiach
potem palce w sobie
a potem ujeżdżać czyjeś usta
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Mam ochote zabawic sie cipeczka przed facetem, po chwili, zeby pomogl mi paluszkami, a po tym, zeby mnie tak przerznal, ze w trakcie blagalabym go, zeby nie przestawal, po czym, zeby spuscil sie na moje usta, mowiac namietnie, ze mam to zlizac z usteczek jak grzeczna dzi.wka :)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
pewną koleżankę chętnie bym chciał wyciągnąć z domu, zrobić jej minetkę, delikatnie rozmasować anala, czy to paluchami czy to czymkolwiek i zacząć ją potem pierniczyć analnie i skończyć w jej odbycie, tak totalnie do cna...
 

Declinare

Cichy Podglądacz
A ja bym teraz chętnie leżał przy kominku pod kocem ... z nią... patrzył się głęboko w jej oczy. Jej twarz rozświetlał by blask tańczącego ognia a ja bawił bym się jej włosami..
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Na to żeby wypieścić kobietę oralnie. Żeby pieścić językiem obie jej dziurki długo i namiętnie.

- - - Zaktualizowano - - -

Przy okazji witam, bo jestem tu nowy :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry