• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Tego się tak na 100% nie wie...mogę tylko napisać,że ekscytuje Mnie sam seks...Wystarczyłoby,że nadużyłaby swojego stanowiska np.adoracja jej cudownych stópek bądź pieszczenie idealnego tyłka ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Fantazja to także przyjemna rzecz ;) Że można tak o Niej pogadać,bez oporów. Choć na razie jest grzecznie :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jesteśmy na forum z sexem w tytule,ja mam bardzo rozwiniętą wyobraźnię,Ty opis mojego bóstwa znasz... ;)

Ale Ja tak tylko głośno myślę,poziom obecnej rozmowy zupełnie Mi odpowiada :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Szefowa docenia markowe ubrania,więc i bielizna zapewne też taka jest. Gdybym miał zsunąć z jej tyłka,po tych krągłych pośladkach ten drogocenny materiał ;)
Ogarnia mnie bardzo duże podniecenie i maksymalny wzwód...:)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
No ale...co mi tam marzyć o dupci pięknej Madzi...marzenie ściętej głowy...Ja to bym się nawet jej stópkami zadowolił :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Często "dopada" Mnie taka fantazja: jak moja królowa drażni mojego penisa stópką,paznokcie oczywiście czerwone. Na twarzy widzę satysfakcję,że doprowadza Mnie do takiego stanu...oczywiście nie pozwala się spuścić...uwielbia "torturować" facetów :mad:
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
A jak tak przejdzie wzdłuż "męskich" biurek,emanując seksem, to zapada głucha cisza i czas staje w miejscu.

PS. Nie tylko,wówczas,czas staje ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
A wtedy,oczywiście zupełnie nieprzypadkowo,zdarza się że plik dokumentów jej upada na podłogę. No a jak upadną to trzeba je podnieść i się schylic. Wtedy jest dosłownie pożerana wzrokiem. :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Mogę się tylko domyślać,ale gest triumfu,który wtedy pojawia się na jej twarzy...że wie,że posiadła nasze samcze umysły :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry