• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Tak pewna oficer z oddizalu CZD pewnej pracowitej nocy pokazała mi materiały z których czerpała Magda. Zdelegalizowane wUK programy wsćiekłych gynarchistek. Otak kontrowersyjnej treści, że nawet służby CZD były przerażone i doprowadziły do likwidacji witryn internetowych tych pań.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio Tak pewna oficer z oddizalu CZD pewnej pracowitej nocy pokazała mi materiały z których czerpała Magda. Zdelegalizowane wUK programy wsćiekłych gynarchistek. Otak kontrowersyjnej treści, że nawet służby CZD były przerażone i doprowadziły do likwidacji witryn internetowych tych pań.
Co z tego wynika? Magda weźmie się za samców w firmie? Będę mógł klękać i lizać cipeczke szefowej ;)?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Będziesz mógł. Ale zebys to robił będąc bezpiecznym i nie narażonym na fałszywe oskarżenia będę potrzebny Ci ja. A więc podejmę wspolpracę z CZD dla dobra "stosunków" międzyludzkich w firmie, aty pieprzony sprzedawczyku "morda w kubeł" i przestan mnie sypać. Bo inaczej do obsługi szefowej zostanie ci tylko jęzor, czy to jest jasne?!
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Tylko pytałem o rodzaj tekstu,nie twierdziłem że jest to niezgodne z regulaminem ;)
W związku z tym, że nie posiadamy kwalifikacji ani umiejetności do pisania opowiadan posługujemy się pojęciem "notki postowej" mój patent nieautoryzowany, kory nie koliduje z żadnymi zasadami czegokolwiek;):D
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Będziesz mógł. Ale zebys to robił będąc bezpiecznym i nie narażonym na fałszywe oskarżenia będę potrzebny Ci ja. A więc podejmę wspolpracę z CZD dla dobra "stosunków" międzyludzkich w firmie, aty pieprzony sprzedawczyku "morda w kubeł" i przestan mnie sypać. Bo inaczej do obsługi szefowej zostanie ci tylko jęzor, czy to jest jasne?!
Jak donoszę na współpracowników to Madga jeszcze chętniej rozkłada uda. Wiesz jak pięknie opalone. Myślisz że szefowa chce korzystać również z mojego kutasa? Możesz mi to załatwić?
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
tupcio Hm....uzycie kutasa w trybie operacyjnym wymaga zgody szefowej sztabu CZD. Ale nasze ostatnie stosunki i konsyltacje całodobowe wskazują na możliwość wydania przez nią zgody. Tym bardziej, że po srawdzeniu w kartotece u kutasokatalożek okazało sie, że Two kutas ma cechę n ietoksyczności w stosowaniu, czyli jest nieprzechodni.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
tupcio Hm....uzycie kutasa w trybie operacyjnym wymaga zgody szefowej sztabu CZD. Ale nasze ostatnie stosunki i konsyltacje całodobowe wskazują na możliwość wydania przez nią zgody. Tym bardziej, że po srawdzeniu w kartotece u kutasokatalożek okazało sie, że Two kutas ma cechę n ietoksyczności w stosowaniu, czyli jest nieprzechodni.
Myślę że mój kutas by Magdzie pasował i przyniósł wiele przyjemności. Zawsze moje +20 cm sterczy w jej towarzystwie.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dobra Tupcio właśnie śliczna blondyna z uśmiechem zdejmuje muslinową czarna haleczkę i wyciąga łapkę po mojego smartfona wskazując w zrokiem na lodowkę........chyba nie pogadamy😈 Czyli na r...................Och...😌
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Dobra Tupcio właśnie śliczna blondyna z uśmiechem zdejmuje muslinową czarna haleczkę i wyciąga łapkę po mojego smartfona wskazując w zrokiem na lodowkę........chyba nie pogadamy😈 Czyli na r...................Och...😌
Czyli teraz będziesz posuwal Paulę,tak? Jak miło,życzę dobrej zabawy. Chociaż należy to do twoich obowiązków.
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Moje oddanie Magdzie przyniosło sens...mam się dzisiaj zgłosić do pokoju relaksacyjnego...w samym ręczniku ;)...
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Okazało się,że na każdego pracownika,na którego złożyłem donos została założona teczka...celem zmuszenia do współżycia z Szefową ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
No więc czekałem na Magdę w pokoju rekreacyjnym...w samym ręczniku...
OMG...ale była ubrana!!!
Wybaczcie,że o butach nic nie będzie ale inne części jej garderoby przykuwały moją uwagę ;)
Czarne pończochy,czarna spódniczka przed kolano,czarna bluzeczka i do tego gorset,który pięknie wyeksponował jej piersi,jej obszerny dekolt...ahh...cyce wręcz się z niego wylewały...
Wolnym krokiem podeszła w moją stronę...czułem zapach jej perfum...;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Magda nakazała Mi abym zdjął z Niej gorset...drżącymi z podniecenia palcami...trochę nieporadnie...ale poradziłem Sobie z tą częścią jej odzieży...zdjąłem z Niej również bluzeczkę...Na sam widok...musiałem przełknąć ślinę...jej piękne piersi,które w ryzach ledwo trzymał czarny,lekko prześwitujący biustonosz,przez który przebijały różowiutkie sutki...i ten opalony,płaski brzuszek...raj dla oczu ;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Spódniczkę zrzuciła z Siebie sama...miała na Sobie bardzo cieniutkie stringi,które więcej odkrywały,niż zakrywały... zrobiła jeszcze krok w moją stronę...widziałem teraz jak cudowną cipkę ma moja szefowa...bez żadnego zbędnego włoska... ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry