• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Gdy tak poruszała dłonią na moim penisie...coraz szybciej i szybciej...czułem że zaraz dojdę...że zaleję jej śliczną dłoń aż po nadgarstek...wystarczyło jeszcze tylko kilka ruchów...gdy mój penis zaczął pulsować...szefowa złapała Mnie za jądra...mocno...wręcz boleśnie...czekała do momentu aż kutas się uspokoi...kazała się ubrać i wrócić na miejsce...Cóż mogłem zrobić? Szefowej się nie odmawia...zwłaszcza takiej...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jeśli wypadnie "stópkowy" dzień, to właśnie tą częścią ciała swojej bogini mam się zająć...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jeśli z ust Magdy padnie polecenie wypieszczenia jej idealnej pupy to od razu zabieram się do roboty...;)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Z Jej pośladkami obchodzę się z dużą pieczoławowitością, liżę je bardzo dokładnie,nie zaniedbuję żadnego cm jej fantastycznej pupy, pieszczę również po wewnętrznej stronie...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Najbardziej jednak lubię kiedy pozwala Mi zdjąć ze Siebie swoje skąpe majteczki i rozchyla kusząco uda...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Uwielbiam ten moment,kiedy okazuje Mi łaskę,i mogę sunąć z jej ud stringi,stworzone z drogocennego materiału i mogę zobaczyć jej skarb...zatopić w nim usta...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Pracuję językiem szybko i dokładnie...sprawiam mojej szefowej...dużo przyjemności...jej jęki rozkoszy słychać w całym budynku...dociska moją twarz do swojego krocza...
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Kurde zazdroszczę Ci roboty xD Przyjąłbym, ale w mojej branży nie ma na to szans raczej :D Pozostaje odgrywanie scenek... Jaka jest najbardziej szalona rzecz jaką szefowa chciała od Ciebie?
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Kurde zazdroszczę Ci roboty xD Przyjąłbym, ale w mojej branży nie ma na to szans raczej :D Pozostaje odgrywanie scenek... Jaka jest najbardziej szalona rzecz jaką szefowa chciała od Ciebie?
Cześć luzik27 :)
W fantazji tak? Oj długo by pisać,sam nie wiem od czego zacząć... Myślę,że możliwość sunięcia z jej fantastycznego tyłka cieniutkich stringów warte byłoby rezygnacji z kwartalnej premii ;)

 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
Cześć luzik27 :)
W fantazji tak? Oj długo by pisać,sam nie wiem od czego zacząć... Myślę,że możliwość sunięcia z jej fantastycznego tyłka cieniutkich stringów warte byłoby rezygnacji z kwartalnej premii ;)

No domyśliłem się, że to fantazja ale jak się bawić to się bawić, w sumie takie interaktywne opowiadanie, może z tłem historycznym? ;) Brzmi nieźle :D Będę obserwował ^^
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
No domyśliłem się, że to fantazja ale jak się bawić to się bawić, w sumie takie interaktywne opowiadanie, może z tłem historycznym? ;) Brzmi nieźle :D Będę obserwował ^^
Oczywiście w miarę możliwości/nastroju będę przelewał na "papier" relacje z naszej niecodziennej współpracy 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry