• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką najbardziej zwariowaną macie fantazje?

Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Kurczę jak to jest? Przecież takich filmów na necie jest bez liku a zawsze bardziej jara oglądanie kogoś kogo znamy 🤔
No dokładnie... Imprezka rodzinna, siedzisz przy stole i jesz schabowego, patrzysz na nią i myślisz o tym jak w te usta wjeżdżał kutas kolesia co siedzi obok niej a nie kartofel na widelcu 🤣 🤣 🤣
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
A ja mam jeszcze coś, otóż chciałbym poznać kobietę, która też ma fetysz stóp, tylko że męskich. Sam będąc fetyszystą, nie raz zastanawiałem się, jakby to było, gdyby ktoś zajął się moimi stopami. Nie uważam ich w żadnym stopniu za seksowne, ale to raczej nic dziwnego. Pytanie, czy chociaż sir David Attenborough spotkał kiedyś taki gatunek kobiety...?
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;)
 
Kobieta

monika.smerf

Nowicjusz
W trójkącie z facetami (może być też coś większego) chcę aby jeden po drugich we mnie spuszczał aby sperma ze mnie wyciekała. To jednak raczej pozostanie fantazją, chyba że wszyscy by się dokładnie przebadali :p
super mam podobną. do tego z partnerami których nie znam, mogę miec nawet zasłoniete oczy.
Ale to jest jedna z tych fantazji o której się jej nie spełni.
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

monika.smerf

Nowicjusz
Jestem wielką fanką spermy, aż przeginkowo, ale u mnie musi mieć wymiar personalny, dlatego już szybciej bukkake po ostrym seksie niż tak po prostu zastać wannę wypełnioną spermą, bo tu pewnie ten sam efekt miałby dla mnie rozwodniony kisiel. Ale bardzo ciekawa fantazja ;)
Skoro o tym mowa, to na innym forum jedna użytkowniczka napisała, że jej marzenie, które nigdy się nie spełni, to wzięcie kąpieli w wannie pełnej spermy.
Też ciekawa fantazja. Choć jeszcze bardziej nierealna. :)
sperma szybko robi sie zimna i wtedy jest już nieprzyjemna
 
Kobieta

Cicha95

Cichy Podglądacz
W wielkim skrócie. Jakby mi ktoś teraz powiedział, że mogę iść do lasu i dać się wyruchać jakiemuś fantastycznemu stworowi z pnączami, biegłabym w ciemno. Już bym sama po drodze majtki nawet zgubiła, byle by mnie zerżnął długo i mocno w moją i tak już mokrą cipke. :rolleyes:
Wiem, mam nieosiągalne fantazje czasem, ale to chyba moja najbardziej zwariowana...
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
W wielkim skrócie. Jakby mi ktoś teraz powiedział, że mogę iść do lasu i dać się wyruchać jakiemuś fantastycznemu stworowi z pnączami, biegłabym w ciemno. Już bym sama po drodze majtki nawet zgubiła, byle by mnie zerżnął długo i mocno w moją i tak już mokrą cipke. :rolleyes:
Wiem, mam nieosiągalne fantazje czasem, ale to chyba moja najbardziej zwariowana...
A to bardzo ciekawe
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry