• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Jaką najbardziej zwariowaną macie fantazje?

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Zwariowana fantazja, która na pewno się nie spełni. Żona zmusza mnie, abym udał się na wizytę do jej znajomej pani ginekolog przebrany za kobietę. Musiałbym czekać w poczekalni razem z innymi kobietami a później byłbym dokładnie przebadany przez panią doktor i jej pielęgniarkę...
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Zerżnięcie kuzynki mojej partnerki, szczególnie po tym, jak widziałem fotki i filmy z seksu z jej facetem.
Myślę też czasami, żeby zasugerować jej kiedyś na osobności, że widziałem te filmy i foty. Rozmawiamy w miarę swobodnie, często pojawiają się jakieś seksualne tematy (ale to raczej nie w cztery oczy), więc może... Jestem ciekawy jak by zareagowała, nie chodzi o to żebyśmy się bzykali, bo to się nie zdarzy, ale znając ją, chciałbym zobaczyć jak by z tego wybrnęła. Generalnie wiem jedno., zaszkodziłbym jej facetowi, który dał mi dyski z tymi materiałami - to na 100%
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Myślę też czasami, żeby zasugerować jej kiedyś na osobności, że widziałem te filmy i foty. Rozmawiamy w miarę swobodnie, często pojawiają się jakieś seksualne tematy (ale to raczej nie w cztery oczy), więc może... Jestem ciekawy jak by zareagowała, nie chodzi o to żebyśmy się bzykali, bo to się nie zdarzy, ale znając ją, chciałbym zobaczyć jak by z tego wybrnęła. Generalnie wiem jedno., zaszkodziłbym jej facetowi, który dał mi dyski z tymi materiałami - to na 100%
"Kto sieje wiatr........itd";):cool:
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
W sumie to przy kolejnej okazji kiedy pożyczał mi ten dysk, zasugerował nawet coś w stylu: "no tu są takie zdjęcia haha", udałem, że nie słyszałem i tyle. Prędzej jego mógłbym o to zagadać i pociągnąć za język, może ma więcej takich smaczków.
Tylko między wami. Gdzie jest trzech, tam zawsze jest zdrada- moje własne:LOL::cool:
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
Nie mówić jej otym, sondować nie wprost i nikogo trzeciego z ich kręgów nie wtajemniczać. Jak Ona sie z Nim dogada to TY jesteś przegrany
Rozmowa z nią raczej odpada, bo narobiłbym kwasu w rodzinie, z nim już bardziej, bo zboczek :) i przy okazji też fetyszysta stóp, więc mielibyśmy wspólne tematy o jej stópkach. Do tego ta jego sugestia, że tam są jakieś ich zdjęcia - tak jakby chciał, żebym je tam znalazł o ile już wcześniej nie znalazłem, albo wręcz, żebym powiedział, że już widziałem.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
FeetLoverForLife Rozumiem, ale musisz pamietać, że kobieta która jest w mniej więcej stałym związku w wypadku jakichs niejasności zwrócis ie w kierunku dotyczczasowego partnera, i jemu przyzna racje.
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
n
FeetLoverForLife Rozumiem, ale musisz pamietać, że kobieta która jest w mniej więcej stałym związku w wypadku jakichs niejasności zwrócis ie w kierunku dotyczczasowego partnera, i jemu przyzna racje.
Jasne, ale wiesz, jakbym z nim o tym zagadał, to ona nic by o tym nie wiedziała. Przecież on by nie poszedł do niej i nie powiedział, "wiesz kilkukrotnie pożyczałem mu ten nasz dysk, żeby zgrywał fotki z urodzin, a tam są te nasze zdjęcia i filmy jak zapinam cię w dupę i jak mi robisz loda - i on to widział". Czuję, że on by poszedł w konspirację i z chęcią udostępniłby więcej takich rzeczy, ale pod jednym warunkiem - wymiana na podobne materiały z moją M, a na to z kolei, ja się nie zgodzę.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
n

Jasne, ale wiesz, jakbym z nim o tym zagadał, to ona nic by o tym nie wiedziała. Przecież on by nie poszedł do niej i nie powiedział, "wiesz kilkukrotnie pożyczałem mu ten nasz dysk, żeby zgrywał fotki z urodzin, a tam są te nasze zdjęcia i filmy jak zapinam cię w dupę i jak mi robisz loda - i on to widział". Czuję, że on by poszedł w konspirację i z chęcią udostępniłby więcej takich rzeczy, ale pod jednym warunkiem - wymiana na podobne materiały z moją M, a na to z kolei, ja się nie zgodzę.
Kurcze, nie biorę tej sprawy🤷‍♂️:ROFLMAO:
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Seks Praktykant
A ja mam jeszcze coś, otóż chciałbym poznać kobietę, która też ma fetysz stóp, tylko że męskich. Sam będąc fetyszystą, nie raz zastanawiałem się, jakby to było, gdyby ktoś zajął się moimi stopami. Nie uważam ich w żadnym stopniu za seksowne, ale to raczej nic dziwnego. Pytanie, czy chociaż sir David Attenborough spotkał kiedyś taki gatunek kobiety...?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry