• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co się kryje w męskiej głowie jeśli....

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
paczcie jaka nimfomanka... facet zostawil numer zeby przyspieszyc kontakt w sprawach pracy, sluzbowy pewnie wylaczony po 16:00 a tu juz motylki w pipce...
a tak serio to na bank chcialby przeprowadzic z toba mile spotkanie i luzna przyjemna rozmowe w poscieli. Jesli jestes atrakcyjna - kto by nie chcial?:) Musisz nam wrzucic zdjecie w bieliznie zebysmy mogli ocenic ze 100% pewnoscia czy nie chodzilo mu o prace...
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ja staram się tego nie robić, aczkolwiek mam kilka prywatnych numerów współpracownic (można rzec podwładnych) ale tylko do celów służbowych. Jeśli ciebie gościu jara, wysonduj czy jest zainteresowany i zaproponuj np drinka.
 
Kobieta

Warnke

Cichy Podglądacz
paczcie jaka nimfomanka... facet zostawil numer zeby przyspieszyc kontakt w sprawach pracy, sluzbowy pewnie wylaczony po 16:00 a tu juz motylki w pipce...
a tak serio to na bank chcialby przeprowadzic z toba mile spotkanie i luzna przyjemna rozmowe w poscieli. Jesli jestes atrakcyjna - kto by nie chcial?:) Musisz nam wrzucic zdjecie w bieliznie zebysmy mogli ocenic ze 100% pewnoscia czy nie chodzilo mu o prace...
 
Kobieta

Warnke

Cichy Podglądacz
Ja staram się tego nie robić, aczkolwiek mam kilka prywatnych numerów współpracownic (można rzec podwładnych) ale tylko do celów służbowych. Jeśli ciebie gościu jara, wysonduj czy jest zainteresowany i zaproponuj np drinka.
Wysondowanie w tym wypadku mega trudne. Jara...? No tak i na pewno tak tego nie zostawię. Czy dla faceta zaproszenie na drinka oznacza zawsze to samo, czyli sex?
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
mnie akurat zona bije kiedy obsikuje okolice toalety. ale masz 100% racje;)
IMG_20230616_112557.jpg

A na siedząco udaje Ci się nie obsikać?😜
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Nie wrzucam napisałam tylko do 11 osób z 13 które zaczęło ze mną rozmawiać
Nie napisałaś do mnie 😉
A, ja też do ciebie nie pisałem 😁
A na poważnie - popatrz na wiek osób na forum (jest temat). Głównie to nastolatki i dwudziestolatki - pstro w głowach a hormony buzują.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry