• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Co najbardziej lubicie w masturbacji?

Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Mam swoje fetysze i perwersje, których realizacja z moją połówką niestety nie przejdzie. Lubię się zabawiać na różne sposoby ubrany w damską bieliznę. Chociaż mam już swoje lata, nadal czerpię ogromną satysfakcję z zabawy z samym sobą.
 
Mężczyzna

wuefista_zb

Nowicjusz
1 . Branie trochę moich puchowych włosków na suteczki, i dodatkowo je sobie nimi łaskotać i drażnić
2. Wbijać sobie pazurki w cipeczkę
3. Czuć wbijające się majtule w moją dupcię, bo uwielbiam, jak coś mnie tam uwiera
4. Ściskanie łapkami do środka moich cycuszków
5. Łaskotanie dziurki dupalka nakrywką od szminki
6. Macanie moich mięciutkich udek przy cipuni
7. Oblizywanie sobie usteczek wyuzdanie
8. Wypinanie dupki już maksa z pragnienia
9. Rozsuwanie sobie nóżek za kolanka na boki
10. Przyciskanie się policzkiem do podłogi
11. Masowanko i lanie mojej dupci
12. Odlot za odlotem, aż mnie zatyka i tylko wydaję z siebie mega głęboki jęk ogromnego zachwytu
13. Ssanie moich paluszków w moich słodkich soczkach
14. Ciągnięcie i szarpnięcie się za włosy
15. Plucie sobie na cycuszki i rozmasowanie tego
16. Smyranie delikatne wejścia do szparci
17. Dopieszczanie kuleczki w środku cipuli
18. Słuchanie moich zadowolonych jęków

🤤🤤🤤🥵🥵
Czytam i aż się rozmarzylem
 
Mężczyzna

Mec_R

Cichy Podglądacz
Przyjemne ujście podniecenia i w konsekwencji możliwość skupienia się na czymś innym niż walka z podnieceniem - ale to tak standardowo. Czasami większą przyjemność niż ww. daje możliwość pokazania się swojej kobiecie w akcie samczego "samospełnienia". Okazjonalnie na pierwszy plan wysuwa się ta elektryzująca świadomość przekroczenia granicy i szybki napływ adrenaliny, kiedy osiągam orgazm z wytryskiem w wyjątkowym miejscu. Ogólnie to jednak wolę wstrzemięźliwość, bo działa korzystniej na normalny seks 👌
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry