• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Życie incela czyli jak wegetować zamiast żyć

Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Szkoda gadać w życiu nie dostałem i nie będzie mi dane dostać czegoś co normalni ludzie mają prawie codziennie czyli seks. Do tego jestem do niczego i nawet nie potrafię dymać. It's over dla mnie.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Szkoda gadać w życiu nie dostałem i nie będzie mi dane dostać czegoś co normalni ludzie mają prawie codziennie czyli seks. Do tego jestem do niczego i nawet nie potrafię dymać. It's over dla mnie.
A skąd wiesz, że zwykli ludzie mają to codziennie?
Kto według Ciebie jest normalny? Czy chodzi o stan psychiczny? Kobiety z zaburzeniami psychicznymi uprawiają seks.
I czy istnieje norma zdrowia psychicznego?
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
A skąd wiesz, że zwykli ludzie mają to codziennie?
Kto według Ciebie jest normalny? Czy chodzi o stan psychiczny? Kobiety z zaburzeniami psychicznymi uprawiają seks.
Nie trzeba daleko szukać wystarczy wyjść z domu albo wejść na amatorskie XXX lub sexkamerki i sekcja pary. A co do ludzi w realu chyba nie trzymają się całe życie za rączkę jak para zakochanych z podbazy wiadomo że kopulują
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Nom. Tylko ja miałem pieprzonego pecha i jestem ze wszystkim sam tak naprawdę. Gdyby nie bliscy memu sercu i pies dawno bym z sobą skończył
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jakbyś walnął samobója to już nic byś nie zmienił. Jako osoba bardzo młoda jeszcze możesz. Może skup się na najbliższych? I tym psie. A co będzie dalej czas pokaże...W ciągu roku,2,5 lat może zdarzyć się wiele...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry