• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zwiększenie erekcji i wytrysku

Mężczyzna

olczak

Cichy Podglądacz
Panowie czy znacie może jakieś sposoby na to aby zwiększyć erekcję oraz jednocześnie powiększyć swój wytrysk? Lubie jak jest mocny, moja partnerka tak samo. Czy są jakieś skuteczne środki na to aby go zwiększyć? Czy ktoś z Was coś stosował?
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Używałem mieszanki adaptogenów w innym celu, jednak zauważyłem po niej zwiększenie ilości nasienia. Na erekcję wpływu nie dostrzegłem, ale też nie miałem żadnych problemów.
 

grzybs

Cichy Podglądacz
Ale czemu czegos takiego szukasz? Masz jakies problemy z erekcja Na pewno nie bierz viagry ani nie zamawiaj sobie jakichś podejrzanych środków. Jeśli chcesz sobie coś zamówić to ziołowego tak aby to nie powodowało u CIebie efektów ubocznych .o Poczytaj sobie o Cum on . OBecnie biorę oraz efekt jest spoko.
 
Mężczyzna

olczak

Cichy Podglądacz
Nie mam żadnych problemów z erekcją ( na szczęscie) . Po prostu szukam jakiegoś środka na to aby nieco polepszyć swoje życie intymne. Na pewno testujesz sam jakieś zabawki.My jesteśmy ze sobą już sporo i ciągle próbujemy nowych rzeczy, kupujemy sobie różne zabawki erotyczne. Masz może jakiś skład tego cum on?
 

grzybs

Cichy Podglądacz
Zobacz sobie w sklepie intymnosc pl Można oczywiście kupić jedno opakowanie ale to totalnie sie nie opłaca Najlepiej jest kupić komplet 3 opakowań na 3 miesiace. Wtedy jest praktycznie jedo w promocji.
 
Mężczyzna

sebastian 1970

Cichy Podglądacz
Horny Goat Weed czyli EPIMEDIUM BREVICORNUM najlepiej w postaci ekstraktu o zawartości minimum 20 procent ikaryny ,a w kombinacji z żeńszeniem syberyjskim w dowolnej postaci rewelacja .dawka jest ważna około 1g takiego ekstraktu z epimedium działa znakomicie
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry