• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zwalę majtkami Twojej partnerki

Mężczyzna

QTS_PL

Cichy Podglądacz
Witam. Mam 33 lata i 19cm kutasa. Zadbany, przystojny z wieloma fetyszami. Obecnie mam jazdę na damską bieliznę cudzych kobiet. Chcę z Tobą porozmawiać o Twojej partnerce i namówić Cię, żeby wysłał mi jej majtki. Oczywiście chętnie odeślę je z powrotem, gdy tylko skończę się nimi zabawiać. Działam od kilku lat jako cock/cum tributer, więc jeśli byś chciał otrzymałbyś też ode mnie fotki/filmiki pokazujące jak waliłem i tryskałem na jej majteczki (mam próbki z moich poprzednich cock/cum tributów do wglądu, żebyś mógł zobaczyć czego mniej więcej się spodziewać). Proponuję też utrzymanie stałego kontaktu, możemy pisać i fantazjować o Twojej kobiecie, ale nie wykluczam też ewentualnego spotkania w realu na wspólne lub wzajemne walenie. Jeśli chodzi o sposób wysyłki to najlepszym rozwiązaniem było by "z paczkomatu do paczkomatu" (ja opłacam przesyłkę). Jeśli kręci Cię ten pomysł, albo chcesz się czegoś więcej dowiedzieć po prostu napisz.

Email - dirty.email@wp.pl
Kik - QTSPL
Snapchat - QTS_PL

DSC-0249.jpg
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry