• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zrobię sobie dobrze, w obecności dziewczyny. Polecam:)

Mężczyzna

On_serio

Cichy Podglądacz
Hej, jestem fajnym wesołym towarzyskim facetem. Wiem - same superlatywy na wstępie xd... Ale cóż.. Tak jest.
Mam 32 lata i pół życia szukam dziewczyny, która zgodziła by się dotrzymać mi towarzystwa, w czasie kiedy ja się masturbuje i finiszuje. Jeśli nie ma na tym świecie dziewczyny, która po prostu chciałaby coś takiego zobaczyć, to w takim razie szukam dziewczyny która, chciała by zarobić łatwy i szybki hajsik. Krótko mówiąc zapłacę za taką możliwość.
P. S. Gwarantuje fajną przygodę z ciachem w roli głównej xd
Pozdr
 
Mężczyzna

On_serio

Cichy Podglądacz
No pewnie. Czy to aż tak, aż tak strasznie dziwne? :) z tego co wiem, ludzie mają różne fantazje. Jedni lubią dominować, a inni lubią być zdominowani, jedni lubią pokazywać goły tyłek, inni wolą oglądać gołe tyłki. Jak fajnie by było gdyby tacy ludzie mogli się nawzajem odnaleźć i zgrać.
Oczywiście jest jeden warunek, żeby to miało ręce i nogi ;)
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Twoje ogłoszenie rąk, nóg, doopy, a przede wszystkim sensu nie ma 🤔... Wspomnę tylko krótko jeszcze, że to jest forum, a nie portal sex-randek, czy inny burdel za pośrednictwem on-line...Nie wiem na jakim zadupiu mieszkasz, że na żywca zatrudnić żadnej nie możesz, ale ku pomocy, u góry strony, widnieje reklama (niech ją w końcu szlag trafi 😒)...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
stópkimartynki Zrobię footjob Ogłoszenia 0
JuzTakToKocHam Zrobię loda lubartów Ogłoszenia 1
E zrobię loda młodszemu ...ok Siedlec Ogłoszenia 6
A Nie zrobię tego Seks 4
0 mazowieckie Zrobię lodzika Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry