• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zlew na spermę

CumOnHerFace

Nowicjusz
Obudziłem się w środku nocy z k@@@sem twardym jak skała. To już dwa tygodnie postu. Tym razem rączka już mi nie wystarczyła. Czułem że muszę się spuścić się na jakąś ładną buzię. Szybko odpaliłem stronę z seks anonsami i zacząłem szukać odpowiedniej kandydatki. Nick "Izka 19" brzmiał bardzo apetycznie, zwłaszcza że w serwisie dziewczyna zaznaczyła połknięcie spermy i wytrysk na twarz. Kiedy się dodzwoniłem dziewczyna odpowiedziała znudzonym głosem że jest późno, jest zmęczona i czy nie możemy tego przełożyć na jutro. Skarbie, zabiorę ci tylko kilka minut- odpowiedziałem. Niechętnie, ale podała adres i poprosiła żebym się nie spieszył, bo miała ciężki dzień i musi się podszykować. Mimo to już kilka minut później odpalałem auto i jechałem pod wskazany adres. Nawet nie zauważyłem że gnam przez centrum miasta 140 km/h. Kiedy dotarłem na miejsce kut@s chciał wyskoczyć mi ze spodni. Zadzowniłem raz jeszce mówiąc że już jestem.

Drzwi otworzyła drobna blondyneczka która rzeczywiście wyglądała na 19-20 lat. Czego będziesz chciał ode mnie? -zapytała. Tylko laseczkę ze spustem na twarz.

Dostałem ręcznik i poszedłem do łazienki. Prysznic zajął mi może 3 minuty i znów byłem ubrany i gotowy. Weszliśmy do pokoju, dałem jej 100 zł po czym dziewczyna zdjęła bluzeczkę i chciała rozbierać się dalej.

- Szkoda czasu- wypaliłem. Possij mi fiuta

Usiadła na krzesełku a ja rozpiąłem rozporek i podsunąłem jej chuja pod nos. Ssała bardzo mocno i ostro kaleczyła ząbkami. Była chyba zmęczona. Wyjąłem jej z ust i zacząłem trzepać sobie konia klepiąc ją penisem po policzkach co kilka chwil. Izka wysunęła języczek i dotykała czubkiem końcówki mojego żołędzia co tylko zwiększyło doznania. Czułem że zaraz trysnę. Połknij to- syknąłem i spuściłem strumień spermy prosto do jej słodkiej buzi. Chwyciłem za włosy i przystawiłem jej fiuta do policzków. Tam wylądowała kolejna stróżka mojej spermy, kolejne trysnęły jej we włosy, na nos, na brwi. Jej buźka była cała w spermie a ja wytarłem jeszcze chuja o drugi policzek, zapiąłem rozporek, życzełem miłego wieczoru i wyszedłem. Dziewczyna w drzwiach wypaliła jeszcze "Takiej akcji to ja jeszcze nie miałam..." Uśmiechnąłem się zamknąłem za sobą drzwi. Dawno nie poczułem takiej ulgi
 

On1001

Erotoman
To jest jeszcze nic, kiedyś czytałem opowiadanie. Generalnie wątek "On, samiec alfa, ruchacz na ruchacze, sprowadzi swoją suczkę do parteru" itd. No i czytam, czytam jak on to ją nie zerżnie swoim kutaskiem... Wróć, myślę, źle przeczytałem... Jak on to ją nie zerżnie swoim kutaskiem... Nie, jednak nie xD
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry