• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zdradzony

Mężczyzna

Uk Luk

Cichy Podglądacz
Witajcie przylapalem
Zone na zdradzie wypierala sie
Do mementu jak jej pokazalem nagar nie z domu!
Mam dylemat wybaczyc
Czy ja pozwgnac
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Witajcie przylapalem
Zone na zdradzie wypierala sie
Do mementu jak jej pokazalem nagar nie z domu!
Mam dylemat wybaczyc
Czy ja pozwgnac
Raczej nikt z forum nie jest w stanie poczuć się Tobą i brać odpowiedzialność za Twoje życie. Musisz sam lub z przyjacielem zastanowić się co zrobić rozważając wszystkie za i przeciw. Nikt nie zna Twojej sytuacji tak jak Ty sam, więc każda opinia będzie bazująca na lakonicznym opisie.
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Witajcie przylapalem
Zone na zdradzie wypierala sie
Do mementu jak jej pokazalem nagar nie z domu!
Mam dylemat wybaczyc
Czy ja pozwgnac
To zależy od jej motywacji, plus czy jesteś w stanie na nią patrzeć tak jak wcześniej po tym. Na pewno podejmować decyzję na spokojnie, nie pod wpływem emocji - ale tu niedoświadczony, ja tak zraniony myślę, że bym raczej nie wybaczył i czuł się poniżony
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
To chyba u Niej jest za świeże. Na leczenie trzeba wiecej czasu. Lub jak mówią kolokwialnie
; klin - klinem. Przyznaję, że jest to czasami bardzo skuteczna metoda, często wykorzystywana przez "ukoicieli". Ma to tez dobre strony, bo zainteresowane stronyprzekonują sie jak głębokie było ich uczucie. Niestety.
gorzej jak jedna strona traci na skutek swego zaangażowania. To jest smutne. Natomiast nowy partner może okazać się zbawieniem. Dlatego warto próbowac i nie zamykać w zapiekłym gniewie.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry