• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbyt wybujała wyobraźnia?

Status
Zamknięty.

ella

Cichy Podglądacz
witam

ja chyba naprawde za duzo kombinuje... otoz uprawialam petting z moim chlopakiem, piescilismy sie wzajemnie i w pewnym momencie mial mały wypływ spermy (bylismy w ubranich) poszedł do łazienki i kiedy wrocił siedzielismy sobie z 15 -20 min a potem znowu piescil moja muszelke palcem....alle kiedy sobie uswiadomilam ze na tym palcu moga byc sperma to sie wystraszyłam...ale przeciez on ta reke umył, wytarł a potem jeszcze odczekalismy tyle czasu to wszystko w porzadku, prawda? prosze o szybkie i konkretne odpowiedzi!



P.S jestem pewnie histeryczka
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hehe jestes i to spora, plemniki nie mialy szans takze nie musisz sie martiwc i mozesz spac spokojnie.
 

sii

Biegły Uwodziciel
no raczej nie bardzo zeby jakies tam jeszcze przezyly to niemozliwe ( chyba ze jakies zmutowane ;/ )
 

ella

Cichy Podglądacz
panikara ze mnie wiem.... :roll: tak mi tylko po prostu wyobraźnia zaczeła działac.. i taka mysl co by było gdyby... juz tak mam :oops: hihi no zmutowane to chyba nie :p
 

ella

Cichy Podglądacz
och...nie nabijajcie sie ze mnie :( ja sie po prostu wystraszyłam co by było gdyby i dodatkowo bylam wsciekla ze zaczelam myslec po a nie przed... :/ dziekuje wam za odpowiedzi :)
 

odmieniony

Cichy Podglądacz
Hej
Wiem, że trochę późno odpisuję, ale lepiej późno niż wcale :p

ja ze swoją dziewczyną też mamy zawsze problemy tego typu ....
Tzn jak tylko coś się działo (np petting) odrazu idziemy dokładnie myć ręce. Nawet jeżeli np ona nie ma śladu na rękach itd. Jak do tej pory to ze dwa razy dziewczyna zapomniała umyć ręce i nie np za 10 minut szła do łazienki (na siusiu) i potem była panika, że przecież mogła mieć na rękach jakiegoś plemnika itd. W sumie nie wiem czy to możliwe, skoro przez np 10 minut dotykała ubranie, pościel itd. Chyba raczej nic nie powinno zostać :/
Zawsze jest potem i tak panika, do momentu aż pojawi się okres :)

No ale w sumie bezpieczeństwa nigdy zawiele :p
 

młoda

Podrywacz
Plemniki w pochwie żyją do 48 h, natomiast na powietrzy tylko kilka min, bo nie mają warunków i giną. Więc bez paniki :)
 

Mirela

Seks Praktykant
alle wiecie, ja sie z jednej strony jej nie dziwie...wyobraźnie wziela gore no i sie dziewczyna zdenerwowała :roll: sama czasem tez jestem panikarą 8) :oops: pewnie wszystko juz jest w porzadku :wink:
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry