• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zapłodnienie podczas okresu?

Status
Zamknięty.

SETH

Podrywacz
Ostatnio toczyłem burzliwą dyskusję z moją dziewczyną na wyżej wspomniany temat. Ja twierdziłem, że podczas okresu u kobiety niemożliwe jest by zaszła w ciążę. Chyba, że będziemy mieli do czynienia z plemnikami-terminatorami, które przeczekają gdzieś te kilkadziesiąt godzin.

Natomiast moja dziewczyna twierdzi, że i tak może dojść do zapłodnienia jajeczka.. Mówiła, że tak mówił jej kiedyś nauczyciel od biologii..

I co Wy na to :?: Kto ma racje? Czy może prawda leży gdzieś po środku
 

rose

Biegły Uwodziciel
TAK

oczywiście, że podczas okresu można zajść w ciążę, to wiąże sie z faktem iz czasami dochodzi do dodatkowej owulacji w trakcie miesiączki.. niestety to jet mozliwe.. :(
 

SETH

Podrywacz
Dzięki rose za odpowiedź. Będę musiał się przyznać do błędu.. :) Jak ja nie lubię nie mieć racji :p
 

monika

Cichy Podglądacz
SETH napisał:
Ostatnio toczyłem burzliwą dyskusję z moją dziewczyną na wyżej wspomniany temat. Ja twierdziłem, że podczas okresu u kobiety niemożliwe jest by zaszła w ciążę. Chyba, że będziemy mieli do czynienia z plemnikami-terminatorami, które przeczekają gdzieś te kilkadziesiąt godzin.

Natomiast moja dziewczyna twierdzi, że i tak może dojść do zapłodnienia jajeczka.. Mówiła, że tak mówił jej kiedyś nauczyciel od biologii..

I co Wy na to :?: Kto ma racje? Czy może prawda leży gdzieś po środku
Zabrania sie Kontaktów plciowych w tych dniach gdyz moze to zdestabilizowac flore bakteryjna pochwy oraz doprowadzic do stau zapalnego oraz wielu podraznien. Pozdrawiam :) ja to umiem psuc humor ;p
 

rose

Biegły Uwodziciel
ee no fakt, że kobieta jest wówczas bardziej podatna na infekcje.. ale bez przesady.. jesli oboje mają ochote to spox :) orgazm łagodzi bóle menstruacyjne..
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry