• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zapłata w naturze

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Ktoś z was lub bliskich płacił w ten sposób? Być może odbieraliscie wynagrodzenie w ten sposób? Wszystkie historie związane z tym tematem
Co rozumiesz pod pojęciem zapłata w naturze, bo ja np. Miałem taką okazję odebrać taką "zapłatę" ale była to sytuacja, gdzie po prostu za poświęcony czas i trud odwdzięczyła mi się za to takim sposobem moja przyjaciółka 🤔
 
Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Ja czytałem historie (nie wiem czy prawdziwe, ale domyślam się, że tak), że faceci grający na granicy w trzy kubki i naciągający ludzi na przegrywanie pieniędzy, często proponowali ładnym kobietom "odpracowanie" kasy na zapleczu. Zapewne chodziło o obciągnięcie - dziewczyna odzyskiwała kasę i wracała do autobusu nierzadko z posmakiem spermy w buzi :eek: Przyznam, że zszokowało mnie to.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ja czytałem historie (nie wiem czy prawdziwe, ale domyślam się, że tak), że faceci grający na granicy w trzy kubki i naciągający ludzi na przegrywanie pieniędzy, często proponowali ładnym kobietom "odpracowanie" kasy na zapleczu. Zapewne chodziło o obciągnięcie - dziewczyna odzyskiwała kasę i wracała do autobusu nierzadko z posmakiem spermy w buzi :eek: Przyznam, że zszokowało mnie to.
Podobna historię słyszałam na Węgrzech, dotyczy też grających w trzy karty/kubki tutaj sytuacja miała miejsce na parafialnym odpuscie otóż grupa ludzi oferująca tą grę w skład tego wchodzą też tzw"naganiacze" zwerbowali do gry kobietę około czterdziestki, oczywiście szło jej dobrze wygrywała, wygrywała, wygrywała... naiwne myśląc że ma "szczęście" później przegrała wszystko czyli gotówką + biżuteria +jakieś stare auto.
Chciała się "wykupić " panowie zaproponowali sex.
Poznym wieczorem odnalazł ja mąż z jej synem i kolegą syna, była w takim opuszczonym budynku, zabrali jej ubranie a na plecach i pośladkach miała obraźliwe napisy.
 

Halred

Erotoman
Kiedyś od rolnika dostałem zapłatę w naturze za naprawę telefonu, worek zboza i drugi worek kukurydzy.
Druga sytuacja-moj pracodawca udostepnil mi odbior urlopu w naturze.
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Kiedyś jak odwoziłem pijaną koleżankę z imprezy chciała mi się odwdzięczyć bo trochę daleko też musiałem jechać to zrobiła mi loda w podzięce
 
Kobieta

Nati88

Cichy Podglądacz
Może to nie do końca na temat, ale kilka lat temu byliśmy z moim facetem na działce jego rodziców, no i potrzebny był do czegoś sekator, a nie mieliśmy, więc poszliśmy pytać na innych ogródkach. Jedna strasza babka miała i przy okazji wywiązała się rozmowa i ona tak w żartach zaczęła komplementowac najpierw mnie, a potem mojego faceta, że przystojny, wysportowany itd (mój men był bez koszulki, bo był upał).
Wróciliśmy na naszą działkę do pracy i sobie gadaliśmy o niej, że pewnie jakaś starsza spragniona itd. :D A że mój facet ma zapędy ekshibicjonisty (na co mnie próbuje namówić, ale mu się nie udaje :p) to mi powiedział, że jej zrobi niespodziankę. No i jak oddawaliśmy ten sekator to znowu gadka szmatka się wywiązała i nagle "w podzięce za sekator" on jej pokazał swoje klejnoty :p Była trochę w szoku, ale tak pozytywnie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Z Napiwek dla dostawcy pizzy w naturze. Fantazje erotyczne 0
S Ostry sex W naturze nic nie ginie. Opowiadania erotyczne 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry