• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zamrażanie spermy, zbieranie jej a potem wypicie

Mężczyzna

Anih123456

Cichy Podglądacz
Cześć czy ktoś z was zamraza spermę daje ją do lodówki lub zamrażarki? A potem wypija ją? Ile dni może taka spermę trzymać i do kiedy można sobie dolewać do zamrożonej próbowaliście to robić ? Wystarczy mieć w lodowce czy w zamrażarce ?
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
mam ten sam problem, moją fantazją jest widzieć żonę jak ma zalaną całą twarz i sperma ścieka jej z policzków na piersi i brzuch, niestety większa ilość panów nie wchodzi w grę, chciałem żeby ok. 15-10 panów spuściło się na jej twarz ale niestety to nie realne, więc pomyślałem że zbiorę więcej mojej spermy i zaleje jej twarz ale średnio to wychodziło, daj znać jak coś Ci się uda wymyślić w temacie przechowywania
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Sam nie mrozilem, choć nieraz też mam takie fantazję.

Ogólnie sperma po około 15 minutach od wytrysku oni się płynna, tak, że raczej taka zebrana na później będzie całkiem wodnista, choć trochę mleczna. Tak, że to zdecydowanie nie to samo co świeża.
Wiem, bo do domowego testu na obecność plemników się czeka aż jest płynna i wszystko się zgadza z instrukcją.
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Cichy Podglądacz
Nie Bez Powodu Istnieje PermaFrost I Zamrażarka Dla Biedaków 😉 Można Spróbować Z Głębszym Pojemnikiem I Się Do Niego Spuszczać Regularnie 💁‍♂️ A Potem Wszystko OdMrozić, Wlać Do Jakiejś Foremki Przypominającej Dildo I ZaMrozić Ponownie 😎
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry