• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zakup pierwszej klatki

S

STOngura

Guest
Witam,

Wpadłem na pomysł zakupu swojej pierwszej klatki na penisa. Jestem niby dorosły mam 21 lat, dosyć aktywny seksualnie, jednak mam problem z bardzo częstymi wzwodami. Niby to przemija z wiekiem i czym człowiek starszy tym nie ma takich dziwnych wzwodów w normalnych sytuacjach, jednak ja nadal czasem tak mam. Lubie czasem pochodzić w spodniach bez bielizny jednak takie założenie spodni bez bielizny od razu kończy się wzwodem, na basenie czy siłowni w przebieralni też normalnie przebieram się przy wszystkich, biorę nago prysznic jednak to też zawsze wzwód bo poczuje że to takie fajne. I pomyślałem, że może klatka by mi pomogła nauczyć się to kontrolować. Zakładałbym sobie to na cały dzień i zdejmował to do sexu i ewentualnie na noc żeby zdrowotnie mieć normalnie wzwód w nocy bo wiadomo każdy z nas ma.

Czy to dobry pomysł do takiej nauki kontroli? Czym kierować się przy zakupie pierwszej klatki, polecacie coś fajnego na początek i jeszcze pytanie czy dłuższe noszenie takiej klatki nie obciska jakoś bardzo moszny wokół której jest założona ta obręcz?
 
S

STOngura

Guest
Może chociaż ktoś podpowie czy lepiej będzie kupić taki plastikowy przezroczysty czy np. taki "metalowy"?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry