• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zakopane i okolice wyjazdy na zabawe mezatki pary i single

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Dobre pytanie!

Duzo chodzę po górach i doskonale wiem jak ważna, w wielu wypadkach dla życia, jest kondycja, ale za to nad morzem... 🙂 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
🙂
Nad morzem potrzebujesz kondycje do wciągnięcia slipek, do w miarę regularnego przechylania butelki z piwem i trzymania lornetki.
Czy dużo się pomyliłem? 🙂
 
Mężczyzna

Belial666

Cichy Podglądacz
Bywalem, czas przeszly bo Corona, jednak nie po to aby dmuchac, ale aby na szlaku odpocząć.
Oj niekiedy i w górach na szlaku nie odpoczniesz. Nie kiedy ilość spodkanych ludzi na szlaku przewyższa ilość ludzi smażących się na plaży. Choć na pewno nigdy nie wybiorę się nad morze dłużej niż dzień bo to mogło by się skończyć uzależniem od alkoholu 😂bo co tam robić. Wracając do tematu gór są szlaki mało uczęszczane zwłaszcza te wymagające na pozostałych tłumy.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Oj niekiedy i w górach na szlaku nie odpoczniesz. Nie kiedy ilość spodkanych ludzi na szlaku przewyższa ilość ludzi smażących się na plaży. Choć na pewno nigdy nie wybiorę się nad morze dłużej niż dzień bo to mogło by się skończyć uzależniem od alkoholu 😂bo co tam robić. Wracając do tematu gór są szlaki mało uczęszczane zwłaszcza te wymagające na pozostałych tłumy.
góry tylko tam gdzie mniej ludzi zgadza sie tłumy męcza
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Oj niekiedy i w górach na szlaku nie odpoczniesz. Nie kiedy ilość spodkanych ludzi na szlaku przewyższa ilość ludzi smażących się na plaży. Choć na pewno nigdy nie wybiorę się nad morze dłużej niż dzień bo to mogło by się skończyć uzależniem od alkoholu 😂bo co tam robić. Wracając do tematu gór są szlaki mało uczęszczane zwłaszcza te wymagające na pozostałych tłumy.

Fakt! I to bez względu, czy sa to Alpy, Karpaty, czy Dolomity.
Ale wtedy należy wybrać trudne podejścia i to takie gdzie zabezpieczenie jest gwarancja życia. Tam nie ma tłumów.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Nad morzem może i kondycja niepotrzebna, ale za to na morzu już jak najbardziej tak. Jeśli chodzi o pytanie to nie, nigdy w góry (sam czy z żoną) nie wybierałem się z zamiarem podrywu. Na morzu też mi się nie zdarzyło, za dużo roboty na jachcie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Na piwo - Zakopane Ogłoszenia 5
Jebaniutki Podkarpacie i okolice Pani fotograf poszukiwana Ogłoszenia 0
CiekawiPrzyjemnosci Pomorskie, Lebork i okolice Ogłoszenia 0
M kalisz okolice wlkp Ogłoszenia 0
M Okolice Zgorzelca Ogłoszenia 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry