• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zakonnica

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam serdecznie🙂
Pisze tutaj ze mną pewien człowiek (Domyślam się że młody) który to twierdzi że zakochał się z wzajemnością w pewnej zakonnicy (jest to zapewne jego fantazja , gdyż nie był wstanie nawet podać nazwy zakonu swojej wybranki 🙂)
Jednak temat trochę mnie zaintrygował.
Czy znacie jakieś historie związane z sexem, które bezpośrednio związane są z zakonami żeńskimi?
Tematyka trochę kontrowersyjna jednak wychodzę z założenia że nic co ludzkie nie będzie mi obce 🙂
Zapraszam do dyskusji 🙋‍♀️
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Wśród moich znajomych nigdy nie słyszałam o relacji z zakonnicą, ale o księżach obiło mi się o uszy to i owo. Po wielu latach sama skojarzyłam pewne fakty, które na prawdę musiały mieć miejsce.
Jakiś czas temu przeczytałam książkę pt.: ,,Zakonnice odchodzą po cichu" i jeszcze jedną, której tytułu nie pamiętam. Tematyka i wnioski podobne. Te dziewczyny wstępują do klasztorów pełne wiary w Boga, chcą czynić dobro itd., ale życie w zgromadzeniach okazuje się bardzo trudne. Nie wiem do czego je porównać, pierwsze co mi przychodzi do głowy to ,,więzienie", z tą tylko różnicą, że One są tam nie za karę. Zakazy, nakazy, władza przełożonych. Dlatego nie dziwię się, że te dobre dziewczyny zaczynanją myśleć o innym, normalnym, świeckim życiu i odchodzą z zakonów.
Niewiele można się dowiedzieć na temat życia w zakonach. Składane tam śluby zapewne zabraniają mówienia o tym.
Rzeczywiście kontrowersyjny temat jak na to miejsce. Więc się zamykam . :)
 
Kobieta

Jolka42

Nowicjusz
Ja też nigdy nie miałam takiej sytuacji żeby ktoś nawet coś wspomniał o seksie z zakonnicą, zapewne trafiłaś na napalonego gówniarza który pewnie ma mokre sny po nocach jak to by było bzyknąć zakonnice :D
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
Ja też nigdy nie miałam takiej sytuacji żeby ktoś nawet coś wspomniał o seksie z zakonnicą, zapewne trafiłaś na napalonego gówniarza który pewnie ma mokre sny po nocach jak to by było bzyknąć zakonnice :D
Seks z zakonnicą nie różni się niczym od tego z innymi kobietami.
W 2005 roku miałem taką sytuację.
W sieci ERA były tzw kanały SMS i można było za jakąś niewielką opłatą pobieraną z karty pisać ogłoszenia różnego typu. Poznałem tam zakonnicę. Początkowo myślałem, że to ściema, bo zakonnica z tel komórkowym i pisząca że jeździ na jakieś seminaria, przemieszcza się swobodnie. Miałem inne wyobrażenie o tym co wolno zakonnicy.
Koniec końców umówiliśmy się na spotkanie i rzeczywiście była to zakonnica.
Spotkaliśmy się 6 razy w ciągu ośmiu miesięcy i za każdym razem po to żeby się bzykać.
Nie byłem już wtedy napalonym gówniarzem. 😛
Dość specyficzne doświadczenie. Przez cały czas tamtej znajomości miałem odczucie, że robię coś niewłaściwego, a z drugiej strony było to ejscytujące.
 
  • Wow
Reactions: RTT
Kobieta

Jolka42

Nowicjusz
Seks z zakonnicą nie różni się niczym od tego z innymi kobietami.
W 2005 roku miałem taką sytuację.
W sieci ERA były tzw kanały SMS i można było za jakąś niewielką opłatą pobieraną z karty pisać ogłoszenia różnego typu. Poznałem tam zakonnicę. Początkowo myślałem, że to ściema, bo zakonnica z tel komórkowym i pisząca że jeździ na jakieś seminaria, przemieszcza się swobodnie. Miałem inne wyobrażenie o tym co wolno zakonnicy.
Koniec końców umówiliśmy się na spotkanie i rzeczywiście była to zakonnica.
Spotkaliśmy się 6 razy w ciągu ośmiu miesięcy i za każdym razem po to żeby się bzykać.
Nie byłem już wtedy napalonym gówniarzem. 😛
Dość specyficzne doświadczenie. Przez cały czas tamtej znajomości miałem odczucie, że robię coś niewłaściwego, a z drugiej strony było to ejscytujące.
no ta hehehe spódniczka w góre gacie w dół i jazda :D
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Myślę że wśród zakonnic panuje większa dyscyplina. Te kobiety żyją w większych zgromadzeniach i tam jest trudniej o różne wybryki. Co Innego księża którzy mają większe pole manewru, mają samochoduy, żyją bardziej niezależnie...
 
Mężczyzna

Strix

Cichy Podglądacz
no ta hehehe spódniczka w góre gacie w dół i jazda :D
🤣 Raczej już tego nie powtórzę, choć jest to jak otwieranie jajka niespodzianki, bo nie wiadomo co kryje się pod habitem. 😊
Mnie się udało trafić na atrakcyjną. Tego widoku nigdy nie zapomnę, kiedy zdjęła habit, potrząsając na boki głową rozpuściła piękne długie włosy w kolorze miedzi i stanęła przede mną nagusieńka jakby czekając na coś nieokreślonego.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry