• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zaczynam remont

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Witam 🙂
Zaczynam pracę budowlane na mojej posesji następnie będzie remont w domu.
Lubie lekki cuckold czyli prowokować strojem i zachowaniem aranżując pewne sytuacje aby osiągnąć cel🙂.
Sex nie wchodzi w grę.
Ekipa budowlana jest z daleka składa się z trzech młodych osób plus szef który tylko będzie ich doglądał. Chłopaki byli zawstydzeni gdy dzisiaj ubrałam się dosyć wyzywająco 🤭
Czekam na podpowiedzi od was i pomysły dotyczące zrealizowania takich planów.
Zapraszam do dyskusji tutaj lub na priv.
Pozdrawiam 🙋‍♀️🙂
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Remont mieszkania. Żeby ukryć pewnie niedociagniecia próby podrywania mnie, ze strony Pana "od szpachli". I to był ostatni raz, jak wzięłam ekipę do kładzenia podłóg i malowania ścian. Akurat męża nie było i musiałam się szarpać słownie.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Remont mieszkania. Żeby ukryć pewnie niedociagniecia próby podrywania mnie, ze strony Pana "od szpachli". I to był ostatni raz, jak wzięłam ekipę do kładzenia podłóg i malowania ścian. Akurat męża nie było i musiałam się szarpać słownie.
Jako że jest to forum o tematyce erotycznej, napisz o wątkach związanych z erotyką jeśli oczywiście takie były. 🙂
Temat samych remontów też jest ciekawy
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
No to o erotycznych wątków nie było. Takich ludzi trzymam na "3 uje w bok".
A ja lubię prowokować ubiorem i zachowaniem. Najbardziej kręcą mnie reakcje ludzi, bywa że są dziwne, śmieszne lub naprawdę zaskakujące.
Mam duży biust więc jest to mój argument nr 1
Bywa ze wkręcam ich w pewne sytuacje oni odbierają to jako zdarzenie przypadkowe 🙂.
Oczywiście wszystko za zgodą męża, bywa on mi podsuwa fajne pomysły.
Oczywiście bez sexu.
DLA mnie zabawa jest super 🙂🙂🙂
Zdarzały się wpadki ale to inna historia 🙂
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Takich, czyli jakich?

Podzielisz się znami? ;)
Kilka lat temu na Węgrzech będąc z mężem na takim festynie były tam karuzele, takie małe wesołe miasteczko 🙂.
Maz poszedł kupić coś do jedzenia, ja chodziłam między takimi karuzelami w pewnym momencie podbiegł dzieciak /nastolatek i zerwał ze mnie bluzkę. Byłam w szoku, pelno ludzi 😡
Bluzkę zerwał i uciekł z nią oraz z biustonoszem. Byłam tak zaskoczona ze mnie zamurowało. Biustonosz wypadł mu później z ręki. Podbiegłam za nim zasłaniając biust rękami jak mogłam, biustonosz leżał w kałuży pełnej śmieci i odchodów więc sobie odpuściłam. Zdjęłam buty i zasłoniłam częściowo biust, udałam się w kierunku naszego auta.
Mąż nic nie wiedział a ja nie miałam kluczyków i telefonu więc ponad pół godziny na niego jeszcze tam czekałam (to było baaaardzo długo) wkoło ludzie, dzieci....
Mam duże piersi więc zasłonić je tym co miałam przy sobie było naprawdę ciężko 🤭🙂
Ten napastnik użył dużo siły zrywając że mnie tą odzież, miałam otarcia i sińce 😡
 
Mężczyzna

LikeFirstStep

Nowicjusz
Jak on na to wpadł... Jestem ciekawy jaki był cel tego gościa. Może chciał Ci coś ukraść? Albo jak Cię rozebrał to ktoś w tym czasie miał zrobić zdjecie?
W ogóle dziwne, że ludzie mu na takie coś pozwolili... Na takim festynie powinna być jakaś ochrona, więc jak zaczęłaś go gonić to powinni zareagować.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Jak on na to wpadł... Jestem ciekawy jaki był cel tego gościa. Może chciał Ci coś ukraść? Albo jak Cię rozebrał to ktoś w tym czasie miał zrobić zdjecie?
W ogóle dziwne, że ludzie mu na takie coś pozwolili... Na takim festynie powinna być jakaś ochrona, więc jak zaczęłaś go gonić to powinni zareagować.
Nie miałam wtedy przy sobie torebki.
Dowiedzieliśmy się że obok tego miejsca znajduje się tzw "dzielnica cudów".
Nastepnego dnia podjechaliśmy tam i to się potwierdzilo.
Podobno takie sytuacje zdarzały się wcześniej. Dla nich to taka forma rozrywki☹️
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Witam 🙂
Zaczynam pracę budowlane na mojej posesji następnie będzie remont w domu.
Lubie lekki cuckold czyli prowokować strojem i zachowaniem aranżując pewne sytuacje aby osiągnąć cel🙂.
Sex nie wchodzi w grę.
Ekipa budowlana jest z daleka składa się z trzech młodych osób plus szef który tylko będzie ich doglądał. Chłopaki byli zawstydzeni gdy dzisiaj ubrałam się dosyć wyzywająco 🤭
Czekam na podpowiedzi od was i pomysły dotyczące zrealizowania takich planów.
Zapraszam do dyskusji tutaj lub na priv.
Pozdrawiam 🙋‍♀️🙂
Ja bym dał spokój, niech przyjdą, zrobią swoje i zawiną się do domu. To ze Ty chcesz się bawić, to ok, ale nie czyimś kosztem, bo niby nic takie ich kuszenie, ale potem jeden z drugim może zechcieć odreagować w taki lub inny sposób...
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ja bym dał spokój, niech przyjdą, zrobią swoje i zawiną się do domu. To ze Ty chcesz się bawić, to ok, ale nie czyimś kosztem, bo niby nic takie ich kuszenie, ale potem jeden z drugim może zechcieć odreagować w taki lub inny sposób...
Poniekąd masz rację jednak "odreagować niewłaściwie" można też oglądając filmy w internecie lub TV, ogladajac kobiety na plaży, basenie czy ulicy.
Podobnie jest z alkoholem w sklepie , sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za to co klient zrobi gdy go wypije.
Owszem ludzie są różni i nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć, ja jednak nigdy nie zakładam tych najbardziej czarnych scenariuszy. 🙂
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Poniekąd masz rację jednak "odreagować niewłaściwie" można też oglądając filmy w internecie lub TV, ogladajac kobiety na plaży, basenie czy ulicy.
Podobnie jest z alkoholem w sklepie , sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za to co klient zrobi gdy go wypije.
Owszem ludzie są różni i nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć, ja jednak nigdy nie zakładam tych najbardziej czarnych scenariuszy. 🙂
z drugiej strony też nie wiesz kogo wpuszczasz do domu, ogólnie postronne osoby, typu osoby pracujące, zarabiające w danym momencie na chleb bym po prostu nie kusił i tyle :)
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Pomimo długiego weekendu praca wre.
Zachęcana przez męża prowokuje ich nadal, głównie strojem lub brakiem jego elementów. Mam pytanie czy są tutaj osoby których to też tak bardzo kręci??
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry