• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabawy w związku z kilkunastu letnim lub dłuższym stażem.

Mężczyzna

Eronymous

Cichy Podglądacz
Hej, zwracam się z ciekawości do par z długim/ bardzo długim stażem. Jak u was wygląda „urozmaicenie” zabaw łóżkowych? Chodzi mi tu bardziej o rzeczy których zaczęliście się podejmować gdy uczucie zaczęło przygasać lub po prostu chcieliście spróbować czegoś nowego. Jak to na was wpłynęło? Co zaczęliście robić? I najważniejsze pytanie po jakim czasie?
 
Kobieta

Lenka85

Cichy Podglądacz
Po dwóch dekadach w małżeństwie, to mogę polecić co najwyżej zakup nowej meblościanki do salonu lub większy remont, wtedy mega orgazm gwarantowany, hehe. Żadne wygibasy w łóżku już nie pomogą, bo nadal jest to ta sama osoba, mózgu nie oszukasz. No chyba, że partner zgodzi się na zdradę kontrolowaną lub jakieś inne trójkąty, ale to ze świecą szukać takiego oświeconego osobnika.
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Podrywacz
Po dwóch dekadach w małżeństwie, to mogę polecić co najwyżej zakup nowej meblościanki do salonu lub większy remont, wtedy mega orgazm gwarantowany, hehe. Żadne wygibasy w łóżku już nie pomogą, bo nadal jest to ta sama osoba, mózgu nie oszukasz. No chyba, że partner zgodzi się na zdradę kontrolowaną lub jakieś inne trójkąty, ale to ze świecą szukać takiego oświeconego osobnika.
U nas zadziałało trójkąty lub zdrady kontrolowane :p
 
Mężczyzna

pecol

Nowicjusz
Po dwóch dekadach w małżeństwie, to mogę polecić co najwyżej zakup nowej meblościanki do salonu lub większy remont, wtedy mega orgazm gwarantowany, hehe. Żadne wygibasy w łóżku już nie pomogą, bo nadal jest to ta sama osoba, mózgu nie oszukasz. No chyba, że partner zgodzi się na zdradę kontrolowaną lub jakieś inne trójkąty, ale to ze świecą szukać takiego oświeconego osobnika.
Mój seks z żoną po 12 latach jest dużo lepszy niż był mimo, że to ciągle ta sama żona, a ja nie jestem oświeconym partnerem😛
 
Kobieta

Lenka85

Cichy Podglądacz
Mój seks z żoną po 12 latach jest dużo lepszy niż był mimo, że to ciągle ta sama żona, a ja nie jestem oświeconym partnerem😛
Po 12 latach jeszcze to jakoś wyglądało, ale ja już mam 21 lat na liczniku małżeńskim i uwierz mi, że wygląda to dosłownie tak jak napisałam. Jeszcze cała rutyna przed wami, haha.
 
Mężczyzna

Frank50

Cichy Podglądacz
Hej, zwracam się z ciekawości do par z długim/ bardzo długim stażem. Jak u was wygląda „urozmaicenie” zabaw łóżkowych? Chodzi mi tu bardziej o rzeczy których zaczęliście się podejmować gdy uczucie zaczęło przygasać lub po prostu chcieliście spróbować czegoś nowego. Jak to na was wpłynęło? Co zaczęliście robić? I najważniejsze pytanie po jakim czasie?
zobacz moje posty...moze to cos dla was
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Po dwóch dekadach w małżeństwie, to mogę polecić co najwyżej zakup nowej meblościanki do salonu lub większy remont, wtedy mega orgazm gwarantowany, hehe.
Dobre! Uśmiałem się tak, że aż ciężko było mi oddech wziąć 👍🤣🤣🤣
Żadne wygibasy w łóżku już nie pomogą, bo nadal jest to ta sama osoba, mózgu nie oszukasz.
Nie do końca się z tym zgodzę 😉
ale to ze świecą szukać takiego oświeconego osobnika.
Z pewnością się z tym nie zgodzę!
Wystarczy odrobina cierpliwości i wyrozumiałości 😉😊
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Najlepiej dzialaja kąty. 3kąty i 4kąty. Spotkanie w wiekszym gronie mmk albo mkk raz w miesiacu a przez reszte miesiaca jestescie tak napaleni ze trzeba uzywac przescieradel przeciwpozarowych zeby lozko sie nie zajelo. Szczerze polecam, zabawa dla calej rodziny (13 lat razem).
ew mozna kupic mebloscianke albo zabrac druga polowke na randke, zapewnic jej przyjemny czas a sama zdejmie majtki w aucie w drodze do domu (true story). Lub wakacje all in. Tam to w ogole majtek nie ubiera. Trzeba byc kreatywnym zeby miec ciekawe zycie erotyczne po dekadzie/dwoch znajomosci.
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry