• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabawy i gry erotyczne we dwoje

Hightower

Cichy Podglądacz
Ze swoją dziewczyna prowadze dosyc intensywne życie sexualne i bardzo lubimy wymyslać sobie nowe zabawy we dwoje(a kto nie lubi)
- w pana doktora
- rozbieranke
- troche przerobioną grę "państwa miasta"
- gra np. w "kamień papier nozczki" na bardzo fajne fanty
albo w losowanie karteczki z zadaniami i pragnieniami o ktoorych wstydzimy sie mówić.
uważam że takie zabawy rozwijają wyobrażnie w łóżku i pozwalaja na szczerość i pozbycie sie ranic. Są bardzo podniecające i są świetną gra wstępną. Coraz lepiej pozjanemy swoje ciała zachcianki, przecież nie kazdy ma odwagę powiedzieć co tak naprawde by chciał zrobić. Takie graszki mogą nam to bardzo ulatwić i urozmaicić sex. Sypialnia może stac sie prawdziwą świątynią!
Podzielcie sie swoimi pomysłami.
Pytajcie o co chcecie. WHAZOOOOOOP! pisał HighTower
:D
 

Hightower

Cichy Podglądacz
państwa miasta :p

fajna zabawa
oto zasady
przyjmijmy że
1 to reka
2 to usta
3 to no jak by to ładnie powiedzieć narząd płciowy :p
Jedyna potrzebna umiejętność do tej gry to znajomość alfabetu.
W razie problemów z alfabetem prosze pisać niedawno nauczyłem sie na pamięć :)
Siadamy sobie wygodnie we dwoje i powiedzmy że zaczyna partnerka.
Mówi sobie w myslach najpierw liczby od jednego do 3 (oczywiście zalezy od waszych pomysłów)
partner mówi w pewnym momencie stop a partnerka zdradza na jakiej liczbie sie zatrzymała. Powiedzmy że to 1 czyli reka. (więc partner bedzie dotykał partnekre ręką)
2 krok
ona mówi w myślach alfabet
on mówi stop
ona zdradza literkę a on wymyśla na tą literkę część ciała partnerki którą będzie pieścił :D jak nie wymysli to nic z tego. dla ułatwienia można troche kobminować np. jeśli jest to "i" to np dotykamy szyi i ust.
i poożiej na zmiane on mówi a ona losuje i dotyka
gra jest bardziej fajna jeśli siedzimy w pewnej odległości od siebie i sie nie dotykamy po za jej zasadami. Wszelkie oszukiwanie jest tu odzwolone a nawet mile widziane np jeśli chcemy zeby nasz partner piescił ustami piersi powiemy że wylosowana liczba to 2 a literka to "p" żeby naprowadzic partnera na to miejsce. I to jest własnie super :D przynajmniej moim zdaniem, szczególnie dla niezbyt śmiałych.
Super zabawa polecam!! Może się wydawać trochę skomplikowana
ale zapewniam ze bedziecie zadowoleni juz po 5 min zabawy!!
Wiem z doświadczenia. napiszcie jak było
 

Wesoły Romek

Nowicjusz
Nie powiem, brzmi całkiem ciekawie...Po kolacji idziemy grać....Ja niestety nie znam takich zabaw, zawsze rozmawiamy wprost. Ale dzięki za pomysł.
 

Hightower

Cichy Podglądacz
wiesz te zabawy nie sa tylko dla niesmiałych my też zawsze rozmawiamy o wszystkim ale mimo to lubimy sobie urozmaicać.
A moze jednak napiszesz cos o waszych sposobach na urozmaicanie sexu? piszcie ludzie o tym jak wy to robicie!!!!!!!!!!!!!!!
 

P@weł

Nowicjusz
Polecam zabawę w doktorka...... Najpierw wywiad, potem prosisz o rozebranie się i badasz stetoskopem. Jak już zbadasz to prosisz o zdjęcie stanika pod pretekstem zbadania piersi czy wszystko jest w porządku.... Nakładasz troche balsamu na dłonie i zaczynasz wmasowywać.... nie ma mocnych.. kobiet jest już Twoja.... potem masaż pośladków, ud a droga na górę rozkoszy zostanie otwarta.... powodzienia....
 

Hightower

Cichy Podglądacz
doktorek jest ok. my bawimy sie w doktora (czyli mnie) i praktykantkę
i poozniej na odwrót. Ale jakoś takie udawanie wydaje nam sie dziwne i razaz się z tego Śmiejemy, chociaz tak naprawdę chyba chcemy się tak pobawić :p sam nie wiem
 

P@weł

Nowicjusz
kiedyś jeszcze bawiliśmy się w miss mokrego podkoszulka.... w domu na łóżku.... było extra, duzo smiechu a i seks był extra na mokrym zimnym łóżku.....
 

Hightower

Cichy Podglądacz
hmm ciekawe , ale sam nie wiem.
wypróbujcie tą moją gre jest fajna i bardzo podniecająca :D
chciał bym wiedziec co inni na to
 

Hightower

Cichy Podglądacz
fajnie jest jeszcze rozbierac sie poprzez rzut monetą
najpierw rzucacie o to kto bedzie rozbierany
i poozniej 2 raz o to czy się osoba sama rozbiera czy jej partner(ka) ja rozbiera
 

P@weł

Nowicjusz
Zawsze mozna jeszcze pograc po prostu w karty... Tylko najlepiej grać w gry, które szybko sie nie kończą, ale tez nie trwają godzinami. Zawsze stosowalismy makao. Gra w sam raz i nie przewidywalna do końca...
 

Maciek

Cichy Podglądacz
albo na ps2 w tekkena grac

no i kto przegra zdejmuje jednego fanta i tak do ostatniej szmatki

uuuuuaaaa to by byla gra (a zdaje mi sie ze dziewczyny za bijatykami nie przepadaja bo nie napisze ze za grami bo w simsy trzepia rowno :lol: :lol: )
wiec dziewczyna ,kolezanka ,siostra czy nawet ciocia gola z boku murowana :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :) :D
 

P@weł

Nowicjusz
Grasz w karty i ten kto przegra dana partie pozbywa sie jakiegos ciuszka. I tak po kolei aż do pozbycia się wszystkiego..... Jak graliśmy to moja kobieta nawet czasem ściągała pierścionki, kolczyki, łańcuszki po to aby mnie przetrzymać na maksa i wzbudzić we mnie żądze
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
My gramy w pokera na ciuchy i życzenia(do trzech lub wiecej zwycięstw). Bawimy się czasami w Tatę i curkę. Trz będzie wypróbować ten alfabet.
 

Hightower

Cichy Podglądacz
hmm. tata i córka to dla mnie troche brzmi jakos nie tak. Bardziej mi sie to ze zboczeniem kojarzy ale każdy ma swoje poglądy. Bo przecież to wam ma pasować. Jak wyprupujesz to jakpisz jak było :rotfl:
 

Hightower

Cichy Podglądacz
hehe moja też tylk że ona kocha samochodówki
undergrund przeszła całego na hardzie. I jeżdzi samochodem jak stary kierowca (bardziej jak pirat drogowy ale bezppiiecznie )
Mało tego jak jedzie w grze z ogromna predkością to ze mną jeszcze potrafi rozmawiać i wygrywa. a jak jeżdziliśmy gokardami na mazurach to nie mogłem jej doginić choc miałem leprzego gokarda i pare koni
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry