• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabawa w weekend

ALS

Cichy Podglądacz
Mam propozycję zabawy na weekend i tak na przykład w ten nie zakładamy bielizny w przypadku kobiet jeśli był by to duży problem staniczki mogą zostać.

Kto wchodzi do gry ? Ten się zgłasza 😉

No i zgłaszajcie propozycję zabawy na kolejny weekend w piątek będziemy głosować którą zabawę wybierzemy

Ktoś chętny 😁😉
 

ALS

Cichy Podglądacz
Liczymy na to że kto się zgłosi to tak będzie w związku z zabawą może zdażą się jakieś zabawne lub ciekawe sytuacje które opisze na forum 😉
 

ALS

Cichy Podglądacz
Super to zaczynam zabawę dołączyć można w każdej chwili 😉
Zapraszamy i pamiętajcie o propozycji zabawy na kolejny weekend
 

ALS

Cichy Podglądacz
Dziś w pracy na przerwie podczas obiadu z koleżanką prowadziliśmy zwykłą rozmowę aż w końcu przerwała temat i zapytała " co Ty się tak tajemniczo uśmiechasz nie mogę Cię rozgryźć " odpowiedziałem tylko nic nic tak poprostu jest miło a ja poprostu nie mogłem przestać myśleć o tym że nie mam majtek i mi się śmiać chciało bo zamiast słuchać o czym mówiła to myślałem tylko czy ona ma majteczki na sobie 😁
 

ALS

Cichy Podglądacz
No i tak weekend się skończył nie wielu nas było chętnych do zabawy macie jakieś pomysły na nową grę w kolejny weekend to piszcie 😁może się jeszcze to wszystko jakoś rozkreci i będzie wesoło. Pozdrawiam wszystkich 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry