• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabawa na śpiocha

ghepetto

Cichy Podglądacz
Mieliście już sytuacje ze podczas snu partnera/partnerki dobieraliscie sie? Ja swoja zone kilka razy piescilem masturbujac sie nie budzac jej przy tym. Ona o tym wie , niejednokrotnie jej o tym mowilem. Koncepcja jej sie spodobala. Kilka razy udalo mi sie nawet wprowadzic czlonka i zlać do srodka jak spala. Miewacie podobnie? Niesamowicie podniecajace zeby nie obudzić drugiej połówki.
 
B

Basia

Guest
owszem miałam i to w obydwie strony
Czasami sama udawałam że nadal się nie obudziłam. Jednak chyba nigdy nie spałam aż tak mocno żebym się w którymś momencie nie obudziła. Tak samo jak partner.
 

Vikingus

Seks Praktykant
Jak dla mnie świetna sprawa. Takie wyzwanie erotyczne. Jak już pisała Basia , to najczęściej obdarowywana osoba nie śpi, lecz udaje również dla własnej przyjemności.
 
W

wolfin

Guest
Ja mam tak płytki sen, że nie ma opcji bym się nie obudził ale zawsze można udać głupa i chrapać ;)
 

dal

Seks Praktykant
Jest to coś co mi się przydarzało nagminnie. Tylko ja najczęściej zaczynałem od włożenia głowy między uda mojej pani i BARDZO dokładnym wylizaniu cipeczki. Moja udawała do końca że śpi.
 

mrs2580

Cichy Podglądacz
Mieliście już sytuacje ze podczas snu partnera/partnerki dobieraliscie sie? Ja swoja zone kilka razy piescilem masturbujac sie nie budzac jej przy tym. Ona o tym wie , niejednokrotnie jej o tym mowilem. Koncepcja jej sie spodobala. Kilka razy udalo mi sie nawet wprowadzic czlonka i zlać do srodka jak spala. Miewacie podobnie? Niesamowicie podniecajace zeby nie obudzić drugiej połówki.

Kilka razy udało mi sie wypiescic cipkę mojej żony jak spała chociaz nie jestem przekonany ze spała przez cały czas bardzo to lubię :)
 

PiotrGD

Cichy Podglądacz
Czasami tak zaczynamy z żoną się bawić, różnie bywa kto zaczyna, ale zawsze kończymy normalnie, żadne nie chce udawać do końca że śpimy i zabawa przechodzi zaraz w super zabawę.
 
Mężczyzna

Jacekplacek

Seks Praktykant
Ja rano zawsze się budzę to jest czas żeby pogłaskać moja żonę wtedy delikatnie odkrywam kołdrę i zsuwam koszule żeby było widać cycki i cipkę robię jej filmik mam kilka takich to mnie podnieca
 
Mężczyzna

SensiCuteboy

Cichy Podglądacz
Zabawa na śpiocha? ^^ zasnąłeś kiedyś za małolata w wieku gdy jeszcze nie biło ci z kokosa w stringach mamy w jej sukience w jej butach i staniku ? na kołdrze zrobionej w rulon w rozkroku ? a osobą która Cię zastała na tym, była właśnie ona ?.. hehe
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry