• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zabawa na grillu

Mężczyzna

Radek28

Cichy Podglądacz
Jak to bywa latem często się griluje ze znajomymi tego wieczoru zaprosili nas mnie i kobietę znajomi na grila było kilka innych osób alkohol biały proszek i koleżanka powiedziała do mojej kobiety żeby poszła z nią do kuchni po piwo długo nie wracały poszedłem za nimi i zamurowalo mnie moja kobieta robiła loda jej chłopakowi a ona stała i mówiła żeby się postarała bardziej jak dziwka stałem i patrzyłem na to nie mogłem się ruszyć poczułem że mi stanol było mi głupio że to mnie podnieca usłyszałem jak zapytał czy może się spuścic do buzi a moja kobieta że może nawet musi albo na twarzy i usta też może się spuścic trochę tego było moja powiedziała że już dawno chciała to zrobić z nim i wtedy zobaczyła mnie w progu i zaczęła się tłumaczyć że to tylko raz i tylko mu obciągnęła bo koleżanka chciała zobaczyć jak inna kobieta bierze do buzi jej facetowi daj się walić teraz proszę powiedziałem jej a ona jesteś w stanie patrzeć jak się będę jebac z nim i zaczęła się ruchac z nim jego dziewczyna patrzyła na nich ja też usłyszałem jak moja krzyknęła pierdol mnie jak kurwe chce się tak poczuć i wtedy się spuścił do cipy wylizac chcesz to możesz powiedziała mi ale koleżanka chciała to zrobić i wylizala jej gęsta sperme w cipki i wróciliśmy do innych osób moja kobieta powiedziała że jak będę chciał to będzie się ruchac z innym bo to jest to co lubi robić
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry