• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Za krótka pochwa?!

crazy

Cichy Podglądacz
Mam wielki problem, mój chłopak ma członka długości 17 cm, czyli nie jest to żaden "olbrzym", a nie mieści się cały w mojej pochwie. I bardzo dużo brakuje, wchodzi około 10 cm...Nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie może być mowy o stresie albo zbyt małym nawilżeniu, wszystko jest ok, tylko pochwa jakaś krótka :( Może ktoś wie, czy to normalne, albo jak zaradzić? Bardzo chcielibyśmy, aby on wszedł we mnie głębiej.
 

crazy

Cichy Podglądacz
Nie, to raczej niemozliwe, bo nie odczuwam żadnego bólu, tylko po prostu nie chce dalej wejść. Dodatkowo czuje, że on dotyka szyjki macicy, czyli to jest koniec pochwy. A poza tym błona pęka podczas pierwszego razu, a to jest nasz któryś z kolei i zawsze tak samo. :cry:
 

Koszałek Opałek

Biegły Uwodziciel
Może błona jest po prostu bardzo gruba? Nigdzie nie jest powiedziane, że błona "musi" pęknąć po pierwszym razie. A te 10 centymetrów to właśnie mniej więcej głębokość umiejscowienia błony. Jeżeli nie możecie jej przerwać penisem i jeżeli to okaże się właśnie błona, to powinniście udać się do ginekologa.

P.S.
Średnia głębokość pochwy wynosi 17 centymetrów.
 

crazy

Cichy Podglądacz
No dobra, to pierwsza możliwość. Ale jeśli jednak to nie błona, to co? Ja jestem prawie pewna, że błony już nie mam...
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Hahahahahahhaaaa :lol: :rotfl: .
Nie męczcie jej tak. Ja cię nie mogę. Koszałek niezłe, naprawde niezłe.
Czytaj to Crazy:
a. błona dziewicza zawsze znajduje się na ok 3cm. od wejścia.
b. na 100% nie masz już błony.
c. średnia głębokość pochwy to właśnie 10-12cm.
d. średnia długość penisów to 14,8.
e. 10 nie równa się 14.8 nie równa się 17 [cm].
f. wszystko jest w porządku, twój partner nigdy nie wejdzie w ciebie głębiej, to normalne.
g. dlaczego penisy rosną dłuższe niż pochwy? - chyba na wszelki wypadek.
h. Ten Koszałek Opałek i Yossarian to się z ciebie nabijali :lol: .
 

weronica

Cichy Podglądacz
Zbyt krótka pochwa?

witam!

Mam pewien problem: kiedy kocham sie z moim chłopakiem, on wchodzi we mnie na jakieś 9-11 cm i dalej nie może - mówi, że czuje jakąś przeszkodę. Nie wiem co jest przeszkodą - to, że dopiero niedawno zaczeliśmy wspolzycie (kochalismy sie 3 razy) i nie do konca przebil moja blone (ale przeciez ona jest na glebokosci ok. 3 cm od wejscia do pochwy); czy moze mam za krotka pochwe i on "trafia" w szyjke macicy Ja odczuwam leciutki bol i pewien dykomfort i faktycznie odczuwam, ze jest jakis opór...

Bardzo bym prosila o Wasze uwagi :)
 

Lewiatan

Nowicjusz
Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to to, że jesteś słabo podniecona. A może należałoby też zmienić pozycje? Poza tym pochwa przecież nie ma długości Kanału La Manche...
 

bret

Cichy Podglądacz
to powinien ci powiedzieć o co może chodzić - przecież zajrzał ci w pochwe! też docieram do (chyba) szyjki macicy swojej dziewczyny, ale minimalnie w pozycji od tyłu i nie ma z tym zadnego problemu- wręcz jest to dla mnie dodatkowa przyjemność - problem byłby być może gdybym miał dużo dłuższego :p
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Pewnie to chybiony pomysł, ale być może jesteś zestresowana i twoja podświadomość nie chce wpuścić go dalej i zaciska mięśnie. To tylko takie moje gdybania
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry